Afyonkarahisar Ticaret Odası Bölge Ekonomisini Güçlendiriyor Afyonkarahisar Ticaret Odası, 4-8 Aralık 2023 tarihlerinde...

Gözden kaçırmayın

Dumlupınar BİLSEM, bu yıl da Afyonkarahisar'ın lokomotifi oldu!..Dumlupınar BİLSEM, bu yıl da Afyonkarahisar'ın lokomotifi oldu!..

Afyonkarahisar Ticaret Odası Bölge Ekonomisini Güçlendiriyor Afyonkarahisar Ticaret Odası, 4-8 Aralık 2023 tarihlerinde düzenlediği faaliyetlerle yerel ticareti canlandırmak için önemli adımlar attı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin Haftalık Ekonomi Bülteni'ndeki bilgilere göre, oda ekonomik aktiviteleri teşvik edici etkinlikler ve toplantılar gerçekleştirdi.
Bu organizasyonlar, bölgedeki iş adamlarını bir araya getirerek pazardaki son trendler ve sektörel gelişmeler üzerine görüş alışverişinde bulunmalarını sağladı. Toplantılar, aynı zamanda bölgesel ticareti güçlendirme ve iş birliğini artırma amacı taşıyordu.
Özellikle girişimcilik, yenilikçilik ve dijitalleşme konularının öne çıktığı buluşmalarda, Afyonkarahisar Ticaret Odası'nın projeler ve danışmanlık hizmetleriyle faaliyetlerini sürdürdüğü belirtildi. Oda, yerel işletmelerin ulusal ve global arenada rekabet güçlerini artıracak eğitimler ve iş geliştirme projelerine de öncülük etti.
Afyonkarahisar Ticaret Odası'nın, üyelerinin piyasadaki değişimlere adapte olabilmeleri için gerekli kaynakları ve bilgileri sağlama çabaları da ekonomi bülteninde yer aldı. Bu çalışmalar, oda üyelerine ve bölge ekonomisine katkı sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda ticaret hacminin büyümesine de olanak tanıyor.
#afyonkarahisar #ticaretodası #bölgeselkalkınma #girişimcilik #inovasyon #dijitaldönüşüm #işbirliği #ekonomikgelişme #TOBB #HaftalıkEkonomiBülteni