10 Aralık 2023 tarihinde il genel meclisi sıralamasını belirlemek için ilçe binasında temayül yoklaması düzenlendi

Gözden kaçırmayın

Uluçay; Basının ve STK’lerın her zaman yanlarındayızUluçay; Basının ve STK’lerın her zaman yanlarındayız

Şuhut CHP İlçe Başkanı Caner Peynirci, 10 Aralık 2023 tarihinde il genel meclisi sıralamasını belirlemek için ilçe binasında temayül yoklaması düzenlediklerini duyurdu.

Peynirci, iki adayın yarıştığı temayül yoklamasına üyelerin yoğun ilgi gösterdiğini ve demokrasinin gereğini yerine getirdiklerini söyledi.

Peynirci, yaptığı konuşmada, CHP'nin demokrasiye bağlı bir parti olduğunu ve üyelerinin iradesine saygı duyduklarını ifade etti. Peynirci, "Demokrasinin her zaman destekçisiyiz. Üyelerimizin tercihleri bizim için önemli.

İl genel meclisi sıralamasını belirlemek için temayül yoklaması yapmaya karar verdik. İki değerli partilimiz aday oldu. Üyelerimiz de sandığa giderek oylarını kullandı. Bu, partimizin demokratik olgunluğunu gösteriyor." dedi.

Peynirci, temayül yoklamasına katılan tüm üyelere teşekkür ederek, sonuçların il başkanlığına iletileceğini ve il genel meclisi sıralamasının kısa sürede açıklanacağını belirtti.

Peynirci, "Temayül yoklamasının sonucu ne olursa olsun, biz birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceğiz. CHP olarak Şuhut'ta ve Afyonkarahisar'da halkımızın sorunlarına çözüm üretmek için mücadele ediyoruz. Hedefimiz, 2024 yerel seçimlerinde Şuhut'ta ve Afyonkarahisar'da başarıya ulaşmak." diye konuştu.