Afyonkarahisar'da AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı Gerçekleştirildi Afyonkarahisar'daki AK Parti teşkilatı, geniş...

Gözden kaçırmayın

Afyon muhasebeciler camiasının acı günüAfyon muhasebeciler camiasının acı günü

Afyonkarahisar'da AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı Gerçekleştirildi Afyonkarahisar'daki AK Parti teşkilatı, geniş çaplı bir İl Danışma Meclisi toplantısı düzenleyerek, bölgedeki önemli parti isimlerini bir araya getirdi. AK Parti'nin ileri gelen siyasetçileri ve teşkilat mensupları, bölgeye ilişkin siyasi konular ve parti faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulundular.
Toplantıya, Afyonkarahisar milletvekilleri İbrahim Yurdunuseven ve Hasan Arslan'ın yanı sıra Nevşehir milletvekili ve AK Parti İl Koordinatörü Emre Çalışkan ile Vahit Atalan katıldı. Yoğun katılım gözlemlenen bu toplantıda, hem yerel hem de ulusal meseleler detaylı bir biçimde ele alındı.
Yapılan toplantının ardındaki değerlendirmelerde, parti içindeki birlik ve beraberlik ile istişare kültürünün önemi üzerinde duruldu. Üyeler, toplantının Afyonkarahisar ve ülke genelindeki siyasi faaliyetler için hayırlara vesile olmasını diledi.
#Afyonkarahisar #AKParti #Siyaset #İlDanışmaMeclisi #BirlikVeBeraberlik #İstişare #Milletvekilleri #PartiFaaliyetleri