Milliyetçi Hareket Partisinde Merkez Belediye Başkan aday adaylığı için adeta yaprak kımıldamazken, MHP’li vekil Mehmet Taytak’ın ‘Afyonkarahisar’da hem il merkezinde hem de ilçe ve beldelerde, çok ciddi bir şekilde belediye başkanlığını kazanarak 3 hilali inşallah dalgalandıracağız.” sözleri partililer arasında heyecana yol açtı.

Gözden kaçırmayın

Menteş, “40 bin hemşehrimiz mitingimize katılarak bizlere destek oldular”Menteş, “40 bin hemşehrimiz mitingimize katılarak bizlere destek oldular”

Afyonkarahisar’ın MHP belediyecilik anlayışı ile defalarca tanıştığına dikkat çeken Parti tabanı, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde artık merkez belediyenin MHP’ye kazandırılması gerektiğini söylediler.

Taytak ve il yönetiminin MHP Lideri Devlet Bahçeli ile görüşeceğini ve ‘Önce kendimize isteyeceğiz. MHP etrafında ittifak yapalım diyeceğiz” dediğini hatırlatan MHP tabanı, Taytak’ın ve İl yönetiminin bu konuda ısrarcı olmasını istediler.

İttifak halinde dahi MHP adayının desteklenmesi gerektiğinin artık zamanı geldiğini söyleyen MHP’liler, bir çok kaliteli ve çalışkan adayın hali hazırda beklediğini söylediler.