Afyonkarahisar CHP Heyeti, Eğitim-İş Sendikası ile Buluştu

Gözden kaçırmayın

Afyon'da bugün ve 5 günlük hava durumuAfyon'da bugün ve 5 günlük hava durumu

Afyonkarahisar CHP Heyeti, Eğitim-İş Sendikası ile Buluştu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar İl Başkanlığı, yerel siyasi dinamikleri etkilemeye yönelik faaliyetlerine devam ediyor. Partinin il başkanı Faruk Duha Erhan liderliğindeki bir heyet, Adana Milletvekili Orhan Sümer ve parti yöneticileri ile Eğitim-İş Sendikası'nın Afyonkarahisar şubesini ziyaret etti.


Toplantıda CHP İl Başkanı Erhan ve beraberindeki grup, Eğitim-İş Sendikası Başkanı Cengiz Öztürk ve yönetim kurulu üyeleriyle yerel seçimler ve eğitim politikaları üzerine görüş alışverişinde bulundular. Görüşmede, eğitim sektörünün önemli konuları ele alınarak, eğitim çalışanlarının durumu ve sistemdeki genel sorunlar tartışıldı.
Katılımcılar, eğitim kalitesini artırma ve çalışanlarının şartlarını iyileştirme konusunda ortak düşüncelere vardılar. CHP İl Başkanı Erhan, yerel yönetim başarısının halkın ihtiyaçlarını dinlemekle mümkün olduğunu belirterek, bu tür diyalogların politika geliştirmedeki önemini vurguladı.


Toplantının bitiminde, eğitim ve demokrasiyi ilerletme yolunda birlikte atılacak adımlar ve iş birliği potansiyelleri konusunda kararlılık gösterildi. CHP'nin yerel güçlenme hamlelerinin ve eğitim merkezli politikalarının önemi tekrar teyit edildi. Eğitim-İş Sendikası Başkanı Öztürk, siyasi partilerin eğitime verdiği önemin umut verici olduğunu söyledi.


#Afyonkarahisar #CHP #Eğitimİş #Siyaset #Eğitim #SendikaZiyareti #YerelPolitika #ÖğretmenHakları #EğitimKalitesi