İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun ‘İYİ Parti olarak mahalli seçimlerde tek başımıza girmemiz birilerini rahatsız etti’ dedi. İlimizin her bölgesinden aday çıkartacaklarını söyleyen Olgun, partiden istifalardan çok üye kayıtlarının olduğunu söyledi.

Gözden kaçırmayın

Burcu Köksal Ak Parti'ye Miting Üzerinden YüklendiBurcu Köksal Ak Parti'ye Miting Üzerinden Yüklendi

Milletvekili Olgun, partisinin il binasında partililerle bir araya geldi. Milletvekili Olgun “Yıl sonu olması nedeniyle Meclis yoğun bir çalışma temposuna girecek. Bu çalışma maratonu öncesi sizlerle bir araya gelerek, ilçenizin, beldenizin ve sizlerin sorunlarını dertlerini dinlemek istiyorum. Bu nedenle sizleri davet ettik” dedi. İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, Merkez İlçe Başkanı İzzet Köken’de bu sohbet toplantısında hazır bulundular.

Partililerin sorularını yanıtlayan Milletvekili Olgun, mahalli seçimlerde her bölgeden aday çıkarılacağını ifade etti.

İYİ Parti Milletvekili Hakan Şeref Olgun;  ‘İYİ Parti iktidara aday olan bir parti. Bugüne kadar gelen tüm eleştirileri göğüsledik. Bu seçimlerde bizim tek başımıza girmemiz birilerini rahatsız etmiş olacak ki İYİ Parti hedefe konuluyor. Olur olmaz eleştiriler yapılıyor. Kim ne derse desin biz Gele Başkanımız sayın Meral Akşener ile kol kola bu işi başaracağız. İstifalar konusunda da bunlar olacaktır diye düşünüyorum. İttifak yapsaydık neden yapıldı diye istifalar olacaktı yapmadık neden yapılmadı diye istifalar oluyor. İstifalardan çok üye kaydımız oluyor, bundan kimsenin kuşkusu olmasın’ diye konuştu.

EN ÇOK ADAY AÇIKLAYAN BİZİZ

İyi Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ise mahalli seçimlere en iyi şekilde hazırlandıklarını söyledi.

Başkan Mısırlıoğlu; ‘Gecemiz gündüzümüz mahalli seçimlerle geçiyor. Bilmenizi isterim ki partide değilsem mutlaka bir ilçemizde bir beldemizde çalışıyoruzdur. Sizlerden tek istediğim sağdan soldan gelen eleştirilerle uğraşmak yerine partimiz içi uğraşın. Bana ve Vekilimize 24 saat ulaşabilirsiniz. Bugüne kadar en çok başkan adayını açıklayan tek partiyiz. Şundan emin olun, bu seçimlerde en iyi sonucu alacağız’ diye konuştu.