Afyonkarahisar'da meydana gelen trafik kazasında, bir tırın devrilmesi sonucunda sürücü yaralanırken yola saçılan fayanslar nedeniyle trafik geçici olarak aksadı

Gözden kaçırmayın

Afyon'da bugün ve 5 günlük hava durumuAfyon'da bugün ve 5 günlük hava durumu

Afyonkarahisar'da meydana gelen trafik kazasında, bir tırın devrilmesi sonucunda sürücü yaralanırken yola saçılan fayanslar nedeniyle trafik geçici olarak aksadı.

Karayolu trafiği, Afyonkarahisar-Kütahya güzergahında sürpriz bir kaza ile durdu. Bayramgazi rampasında, bir fayans yüklü tırın devrilmesi kaza haberi olarak dikkat çekti.

Alınan bilgiye göre, 41 yaşındaki A.D. yönetimindeki 43 AEU 404 plakalı tır, Bayramgazi köyü yakınında bilinmeyen bir sebepten dolayı kontrolden çıkarak yolda devrildi.

Bu üzücü olay sonucu tır sürücüsü yaralanırken, dorsesindeki fayanslar karayoluna yayıldı.

İhbar üzerine olay yerine ulaşan sağlık, jandarma, polis ve karayolları ekipleri, kısa sürede müdahalede bulundular.

Yaralı sürücü hemen hastaneye kaldırılırken, karayolu üzerinde başlatılan temizlik çalışmasıyla kazadan kaynaklanan engel ortadan kaldırıldı.

Yoğun çaba sonucunda yaklaşık 1 saat süren trafiğe kapalı durum, fayansların temizlenmesi ile normale döndü. Polis ekipleri, kazanın neden meydana geldiğini belirlemek üzere soruşturma başlattılar.


#Afyonkarahisar #TrafikKazası #FayansYüklüTırDevrildi #KarayoluTrafikKapandı #KazaSoruşturması #GüvenliSürüş #TrafikGüvenliği #YolTemizliği