Afyonkarahisar'ın Erenler Mahallesi'nde meydana gelen trafik kazasında, bir sürücü aracını olay yerinde terk ederek kaçtı

Gözden kaçırmayın

14-24 Şubat 2024 Afyon'da vefat edenler14-24 Şubat 2024 Afyon'da vefat edenler

Afyonkarahisar'ın Erenler Mahallesi'nde meydana gelen trafik kazasında, bir sürücü aracını olay yerinde terk ederek kaçtı. İhbar üzerine kaza yerine gelen emniyet güçleri, araç içinde ve çevresinde herhangi bir yaralı bulunup bulunmadığını araştırdılar.
Olay, Erenler Mahallesi'nde yaşandı. Yoldan geçen vatandaşların kazayı fark edip polisi haberdar etmesinin ardından, emniyet ekipleri kısa süre içinde kaza yerine ulaştı. Olay yerindeki ilk incelemelerinde, orta refüje çıkmış ve sonrasında demir bariyerleri devirerek durmuş bir otomobil bulan polisler, aracın içerisinde herhangi bir kişinin olmadığını belirledi. Çevrede yapılan aramalarda da yaralıya rastlanmadı. Hurdalığa dönen araç, çağrılan çekici yardımıyla olay yerinden kaldırılarak otoparka çekildi. Kazada can kaybı ya da yaralanma olup olmadığı konusunda henüz bir bilgi yokken, polisin olayla ilgili soruşturmasının sürdüğü öğrenildi.
#Afyonkarahisar #TrafikKazası #ErenlerMahallesi #AraçKaçıranSürücü #PolisIncelemesi #KazaSoruşturması #GüvenlikÖnlemi
RTURK