Afyonkarahisar'ın Dinar İlçesi'nde Meydana Gelen Trafik Kazasında Bir Kişi Yaralandı Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralanarak hastaneye kaldırıldı

Gözden kaçırmayın

Kiracının Tahliyesinde Kullanılabilecek Hukuki İmkanlar Nelerdir?Kiracının Tahliyesinde Kullanılabilecek Hukuki İmkanlar Nelerdir?

Afyonkarahisar'ın Dinar İlçesi'nde Meydana Gelen Trafik Kazasında Bir Kişi Yaralandı Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Genceli köyü yakınlarında yaşanan olayda, yol hakimiyetini yitiren bir sürücü yönlendirdiği aracıyla şarampole devrildi.
Kazanın Detayları ve Yaralı Sürücünün Durumu Kaza, Dinar ilçesi Genceli köyü civarında gerçekleşti. Alınan bilgiye göre, 06 VF 602 plakalı aracı kullanan R.F.K. isimli sürücü, belirlenemeyen bir nedenle direksiyon kontrolünü kaybetti. Kontrolden çıkan araç, yol kenarındaki şarampole yuvarlandı. Kazayı gören çevredeki vatandaşlar hemen sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine ulaşan ambulansla yaralı sürücü, en yakın hastaneye sevk edildi.
Yürütülen Soruşturma Afyonkarahisar'da yaşanan üzücü olayın ardından jandarma ekipleri, kaza hakkında soruşturma başlattı. Kazanın sebebine ilişkin incelemeler sürerken, yaralı sürücünün sağlık durumu hakkında da bilgi verileceği öğrenildi.
#TrafikKazası #YaralıSürücü #Afyonkarahisar #Dinar #GenceliKöyü #Jandarma #Soruşturma #DireksiyonHakimiyeti
RTURK