İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, yöneticilerden aldığı kurum bilgilerinin ardından öğrencilerle bire bir ilgilenerek onlarla keyifli bir sohbet gerçekleştirdi

Gözden kaçırmayın

Afyon Kocatepe Üniversitesi'nin İKAF'24 ile geleceğin iş dünyası buluşuyor!Afyon Kocatepe Üniversitesi'nin İKAF'24 ile geleceğin iş dünyası buluşuyor!

İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, yöneticilerden aldığı kurum bilgilerinin ardından öğrencilerle bire bir ilgilenerek onlarla keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.


Müdür Sünnetci, öğrencilere yönelik açıklamasında, "Özel eğitime muhtaç çocuklarımız bizim için çok değerlidir. Onlara nitelikli bir eğitim sunabilmek adına büyük bir çaba sarf etmemiz gerekiyor. Hem kaynaştırma ve bütünleştirme eğitimi hem de rehabilitasyon merkezlerinde sunulan eğitimde eşit imkanlar sunmaya yönelik çalışmalarımız sürecek" şeklinde konuştu.


Miraç Sünnetci'nin kurum ziyareti, idareciler, öğretmenler ve neşe dolu öğrencilerle çekilen toplu anı fotoğrafının ardından tamamlandı.


#EğitimdeFırsatEşitliği #ÖzelEğitim #KaliteliEğitim #MilliEğitimMüdürü #MiraçSünnetci #EğitimZiyareti #RehabilitasyonMerkezleri
RTURK