AK Parti'nin Afyonkarahisar geneli belde, ilçe, şehir belediye başkanlıkları için başvuranlar açıklandı.

Gözden kaçırmayın

Köksal'ın Suriyeli videosu sosyal medyayı salladı!..Köksal'ın Suriyeli videosu sosyal medyayı salladı!..

AK Parti'nin Afyonkarahisar geneli belde, ilçe, şehir belediye başkanlıkları için başvuranlar açıklandı. Listede, mevcut belediye başkanlarının başvuruları yer almadı. İşte AK Parti Afyonkarahisar ili belde, ilçe ve şehir aday adayları listesi...

 

 Afyonkarahisar

 Merkez

Şükrü

Tunçbilek

Lisans

Genel müdür

 Afyonkarahisar

 

Burhanettin

Çoban

Lisans

Avukat

 Afyonkarahisar

 

Mahmut

Koçak

Y.lisans

Hekim

 Afyonkarahisar

 

Ömer

Altınay

Lise

Altınay şekerleme

 Afyonkarahisar

 

Semai

Kaya

Y.lisans

Mali müşavir

Başmakçı

 

Tuncer

Kerpiç

Lisans

İnşaat mühendisi

Bayat

 

Merve

Arısoy

Y.lisans

Gıda mühendisi

Bolvadin

 

Halil

Uysal

Önlisans

Aşçı-esnaf

Bolvadin

Özburun

Ertuğrul

Akkuş

Lise

Büro memuru

Bolvadin

Özburun

Tahsin

Hanlı

Önlisans

Memur sendikası

Çay

 

Soner aytaç

Nal

Lisans

Trafik öğretmeni

Çay

 

Ali

Yakut

Lisans

Çiftçi

Çay

 

Ramazan

Uzun

Lisans

İmam

Çay

K.karacaören

Üzeyir

Ünlü

Ortaokul

Çiftçi

Çay

K.karacaören

Üzeyir

Kasap

Lise

Çiftçi

Dazkırı

 

Ramazan

Bayazit

Lisans

Elektronik mühendisi

Dazkırı

 

Orhan

Toprak

Lise

İnşaat malzemeleri

Dinar

Haydarlı

Süleyman

Çetinkaya

Lise

Muhtar

Dinar

Tatarlı

Hasan

Akyıldız

Lise

Zahireci

Emirdağ

Davulga

Kazım

Temiz

İlkokul

Emekli-çiftçi

Emirdağ

Davulga

Ömer

Mısır

İlkokul

Esnaf

Emirdağ

Davulga

Ahmet

Doğan

İlkokul

İşçi

Hocalar

 

Ahmet

Kaya

Lise

Emekli

İhsaniye

 

Emine

Gökçe

Lisans

Eczacı

İhsaniye

 

Halim

Sağ

Lise

Emekli

İhsaniye

 

Ramazan

Şimşek

Lise

Muhtar

İhsaniye

 

Tecelli

Könül

Lise

Müteahhit

İhsaniye

 

Mevlüt

Küçük

Lise

Yapı market emekli

İhsaniye

 

Erol

Cengiz

Ortaokul

Müteahhit

İhsaniye

Döğer

Mehmet akif

Ersoy

Lisans

Öğretmen

İhsaniye

Gazlıgöl

Mustafa

Güngör

Lisans

Öğretmen

İhsaniye

Kayıhan

Mustafa

Demiray

Lise

Satış müdürü

İhsaniye

Kayıhan

Seydi

Çetin

Lise

Zahireci

İscehisar

 

Naci

Mermer

Ortaokul

İş adamı

İscehisar

 

Hüseyin

Şimşek

Lisans

Emekli subay

İscehisar

 

Murat

Dikmen

İlkokul

Emekli

İscehisar

 

Orhan

Çelebi

Önlisans

Emekli

İscehisar

 

Seyhan

Kılınçarslan

Lisans

Eczacı

İscehisar

Seydiler

Yusuf

Akkaya

Lise

Beyaz eşya teknik servis

İscehisar

Seydiler

Adem

Tokdemir

İlkokul

Şoför

Kızılören

 

Ali

Kocapınar

Ortaokul

Esnaf

Kızılören

 

Hacer

Çalışkan

Lise

İşçi

Kızılören

 

Sabriye

Ak kuran

Doktora

Öğretim görevlisi

Kızılören

 

Hüseyin

Korkmaz

Lise

Esnaf

Merkez

Beyyazı

Sait

Eğsen

Ortaokul

Emekli

Merkez

Beyyazı

Ahmet

Özkan

İlkokul

Şoför

Merkez

Çayırbağ

Ender

Kiraz

İlkokul

Müteahhit

Merkez

Çayırbağ

Ekrem

Karakuş

Lise

Elektrikçi

Merkez

Çayırbağ

Mustafa

Balı

İlkokul

İnşaat yapı

Merkez

Çıkrık

Halil

Veziroğlu

Lise

Elektrik bakım ustası

Merkez

Çıkrık

Aziz

Eruslu

Lisans

Esnaf

Merkez

Değirmenayvalı

Halil

Çelik

İlkokul

Kuru temizlemeci

Merkez

Erkmen

Yücel

Şahin

Lisans

Sendika başkanı

Merkez

Fethibey

Şahabettin

Kavlak

Lise

Çifçti

Merkez

Gebeceler

Arif

Karaarslan

Lisans

İnfaz koruma memuru

Merkez

Gebeceler

Ahmet

Atay

Lisans

Muhasebe yetkilisi

Merkez

Gebeceler

İsa

Atay

Ortaokul

Traktör tamircisi

Merkez

Işıklar

Murat

Karamoçu

Ortaokul

Emekli

Merkez

Nuribey

Halil

Kaya

Lisans

Mali hizmetler müdürü

Merkez

Nuribey

Abdullah

Üçok

Ortaokul

Şoför (valilikte)

Merkez

Nuribey

Ahmet

Soygan

İlkokul

Kaynakçı

Merkez

Salar

Recep

Durmuş

Lise

İnşaat sürveyanı

Merkez

Salar

Muhammed alper

Emrem

Lisans

Kasap

Merkez

Sülümenli

Mevlüt

Akkuş

Lise

Mali müşavir

Merkez

Sülümenli

Ahmet

Çetinkaya

Lise

Esnaf

Merkez

Sülümenli

Ali

Tabak

Lise

Kum eleme tesisleri

Merkez

Sülün

Abdullah

Meşecikli

Lise

Emekli

Merkez

Sülün

Hanife

Bakır

Lisans

Öğretmen

Merkez

Sülün

Ahmet

Poyraz

Önlisans

Büro memuru

Sandıklı

 

Süleyman

Nayır

Önlisans

Emekli-çiftçi

Sandıklı

 

Osman

Işık

Lisans

Harita mühendisi

Sandıklı

 

Ahmet kürşat

Çanak

Lise

Bilişim uzmanı

Sandıklı

 

Murat

Zengin

Y.lisans

Daire başkanı

Sandıklı

 

Adnan

Öztaş

Lisans

İnşaat mühendisi

Sandıklı

 

Turhan zahid

Özkiraz

Y.lisans

Kirazlar tarım dış tic.

Sandıklı

 

Ahmet mahmut

Saylık

Y.lisans

İş adamı

Sandıklı

Akharım

İbrahim

Özcan

Lise

Yapı iç dekarasyon

Sinanpaşa

 

Tolga

Yıldırım

Önlisans

Tapu teknisyeni

Sinanpaşa

 

İsmail

Aktürk

Lisans

Emekli

Sinanpaşa

Ahmetpaşa

Osman

Geyik

İlkokul

Emekli

Sinanpaşa

Düzağaç

Kamil

Kavas

Ortaokul

Ticaret

Sinanpaşa

Düzağaç

Niyazi

Civlez

Ortaokul

Bahçeşehir/teknik md.

Sinanpaşa

Düzağaç

Fevzi

Işıklı

İlkokul

Ticaret

Sinanpaşa

Kılıçarslan

Zülkarni

Davas

Ortaokul

Muhtar

Sinanpaşa

Kırka

Hakan

Şahin

Lise

Tüccar

Sinanpaşa

Küçükhüyük

Vedat

Kocatürk

İlkokul

Ticaret

Sinanpaşa

Küçükhüyük

Hüseyin

Nergiz

İlkokul

Nakliye, çiftçilik

Sinanpaşa

Küçükhüyük

Münür

Biçer

Lise

Emekli

Sinanpaşa

Serban

Kazım

Üzmez

Ortaokul

İnşaat ticaret

Sinanpaşa

Serban

Ünal

Çelikkol

Ortaokul

Personel ve üretim müdürü

Sinanpaşa

Taşoluk

Bilgin

Özen

İlkokul

Ticaret

Sinanpaşa

Tınaztepe

İsmail

Karagöz

Lise

Emekli

Sultandağı

 

Alpay

Şeker

Lise

Emekli

Sultandağı

Dereçine

Mustafa

Ünay

Lise

Meyve ve sebze işl.

Sultandağı

Yeşilçiftlik

Şemsettin

Kol

Lise

Emekli

Sultandağı

Yeşilçiftlik

Mehmet

Durmaz

Lise

İşletme teknisyeni

Sultandağı

Yeşilçiftlik

Özgür

Özler

Lisans

Radyoloji teknikeri

Sultandağı

Yeşilçiftlik

Halil

Çıplak

Lise

Toptan ticaret

Sultandağı

Yeşilçiftlik

Mehmet emin

İncel

Lise

Emekli

Şuhut

Karaadilli

Adil

Karabulut

Ortaokul

Mobilyacı