AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Bakan Yumaklı ile görüştü

Gözden kaçırmayın

İLÇE VE BELDELERDE TAYTAK’A YOĞUN İLGİİLÇE VE BELDELERDE TAYTAK’A YOĞUN İLGİ

 

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ve Bakan yardımcısı Ahmet Bağcı, AK Parti  Afyonkarahisar milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Hasan Arslan’la görüştü. Ziyarette Afyonkarahisar’ı ilgilendiren önemli konular ele alındı.

AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Hasan Arslan dün Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ve Bakan yardımcısı Ahmet Bağcı ile bir araya geldi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yapılan görüşmede Afyonkarahisar’ın tarımsal sulama konuları, köy yerleşim alanları, üreticilere verilen tarımsal destekler ve organize sanayi bölgelerindeki genişlemeler konuşuldu.

Bakan Yumaklı ve Bakan yardımcısı Bağcı Afyonkarahisar’ın il genelindeki tüm eksik ve ihtiyaçlarının belirli bir süreçte giderilerek tamamlanacağını kaydetti. Milletvekilleri Özkaya, Yurdunuseven ve Arslan yaptıkları görüşmenin Afyonkarahisar nezninde önemli bir görüşme olduğunu ve Afyonkarahisar için kazanımlar sağlayacağını duyurdu. Toplantı karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona erdi.