İYİ Parti üyesi, UMUD Derneği Başkanı, Gazete köşe yazarı Kemal Baykara'dan şok açıklama!..

Gözden kaçırmayın

Köksal'ın Suriyeli videosu sosyal medyayı salladı!..Köksal'ın Suriyeli videosu sosyal medyayı salladı!..

İYİ Parti üyesi, UMUD Derneği Başkanı, Gazete köşe yazarı Kemal Baykara'dan şok açıklama!..

Kemal Baykara, yazılı bir açıklama yaparak dün gerçekleşen İYİ Parti toplantısında Milletvekili Olgun korumalarının üzerine yürüdüğünü iddia etti. 

Baykara "Ben partimden istifa etmeyeceğim, istifa edecek varsa önce kendileri buyursun" dedi.

İŞTE KEMAL BAYKARA'NIN ŞOK AÇIKLAMASI!..

 “12.11.2023 tarihi saat 14:00’te başlayan Grand Derya Düğün Salonundaki Büyük Teşkilat Buluşmasına katıldım. Yapılan duyurularda toplantının iki bölüm halinde yapılacağı birinci bölümde protokol konuşmaları, basına kapalı ikinci bölümde parti üyelerinden talep edenlerin konuşma yapacağı ilanı yapıldı.

Salon girişinde Milletvekili Hakan Şeref Olgun Kemal Bey öyle gazeteye köşe yazmayla olmaz burada konuşturacağım seni hazır ol dedi. Ben de memnuniyetle dedim.

Toplantının ilk bölümünde protokol konuşmaları arasında söz almak isteyen katılımcıların talep edebileceği anons edildi. Daha önceden Hakan Şeref Olgun’a söylediğim için ayrıca partinin sorunlarını basın önünde tartışmamak için  tekrar konuşma talebinde bulunmadım.

Toplantının birinci bölümü bittiğinde katılımcılar dağılmaya başladı. Başkan Muhammet Mısırlıoğlu’na başkanım ikinci bölüm olmayacak mı? dedim. Müsavvat Başkan ikinci bölüme gerek yok daha önce söz hakkı verdik dedi.

Ben bu durumun usule aykırı olduğunu söyledim. Başkan ile birlikte Müsavvat Devrişoğlu’na gittik burada da bunun usule aykırı olduğunu üyelerin basına kapalı toplantıda sıkıntıları anlatmak için geldiğini söyledim. Ben burada misafirim bana saygısızlık yapmayın beğenmiyorsan istifa edersin dedi.

O ayrıldıktan sonra Hakan Şeref Olgun korumaları ile birlikte üzerime yürüyerek parti üyeleri ve şahsımı hedef alan uygunsuz cümleler kurdu. Ardından beni üyelikten istifaya davet etti. Ben partide tek kişi de kalsa o ben olurum siz beni partiden atın dedim.   İl Yönetim Kurulunuzdan partiden ihraç talebi ile disipline sevk edilmemi arz ve talep ederim.” Dedi.