Afyonkarahisar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesine yeni bir yol süpürge aracı alınarak hizmete sunuldu. Yeni araç ile dar sokaklar ve alanların temizliği daha pratik olacak.

Gözden kaçırmayın

Afyon muhasebeciler camiasının acı günüAfyon muhasebeciler camiasının acı günü

Afyonkarahisar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesine yeni bir yol süpürge aracı alınarak hizmete sunuldu. Yeni araç ile dar sokaklar ve alanların temizliği daha pratik olacak.

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek hizmet filosunu ekip ve ekipmanlarla güçlendirmeye devam ediyor. Son olarak Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesine yol süpürge aracı alındı.

AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ’NE YOL SÜPÜRME ARACI 

Belediye, daha temiz Afyonkarahisar için temizlik işleri filosunu genişleterek vatandaşa hizmet ediyor. Şehrimizin yollarını, meydanlarını ve vatandaşların ortak kullanım alanlarını karış karış temizleyecek vakumlu yol süpürme aracı hizmete alındı. Araç, Uzun Çarşı’da temizlik çalışmaları yaptı. Çevredeki vatandaşlardan da tam not alan araç özellikleri ve donanımı ile dikkat çekiyor.

Gün boyu şehri dolaşacak süpürge aracı, yol kenarlarında yavaş şekilde ilerleyerek temizlik işlemini gerçekleştirecek. Tozun etrafa yayılmaması için geçiş yaptığı bölgeye su püskürten araç, sağ ve solunda bulunan döner süpürgeler ile yol kenarındaki atıkları toplayabilme özelliğine sahip. Araç yoluna devam ederken çalışan vakum sistemi de atıkları toplama haznesine çekecek. Afyonkarahisar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü filosunda yer alan vakumlu süpürge aracı, kent genelinde her noktada alan temizliğinde görev yapabilecek. 

DAHA TEMİZ AFYON HEDEFİYLE ÇALIŞIYORUZ

Yeni aracın hayırlı olması temennisinde bulunan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, "Hizmet kalitesinin artması ve daha hızlı hizmet edebilmek için makine ve ekipmanlarımızı güçlendiriyoruz. Yeni vakumlu süpürme aracımız, yüksek vakum gücü ve geniş süpürme aralığıyla, meydanlarımızı, bulvarlarımızı, pazar yerleri ve yollarımızı modern şekilde temizleme imkânı sunacak. Daha temiz bir Afyon hedefi ile çalışıyoruz. Afyonkarahisar’ımıza hayırlı olsun” dedi.