AK Parti milletvekilleri Spor Bakanı Bak ile buluştu, talepleri ilettiler

Gözden kaçırmayın

Köksal'ın Suriyeli videosu sosyal medyayı salladı!..Köksal'ın Suriyeli videosu sosyal medyayı salladı!..

 

AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ı ziyaret etti. Heybesi dolu dönen milletvekilleri, Bakan Bak ile birçok konuda da görüş alışverişinde bulundu.

AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Hasan Arslan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ı ziyaret etti. Ellerinde Afyonkarahisar’ın ihtiyaçlarının olduğu bir dosyayla giden heyet talepleri iletti, devam eden projeler hakkında bilgi verdi.

Şehrin spor yatırımlarını konuştular

Milletvekilleri yaptıkları ortak açıklamada; Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Osman Aşkın Bak'ı hep birlikte ele ele vererek ziyaret edip, Afyonkarahisar’ın gençliği ve sporu hakkında verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini kaydettiler. Milletvekilleri önümüzdeki dönemde gerçekleştirilecek olan ulusal ve uluslararası projeler hakkında fikir alışverişinde bulunarak alınan Uluslararası başarılar ve milli sporculara destek ile ilgili görüşme yaptıklarını ifade ettiler. Afyonkarahisar’da yapılacak kamplar, yapılan ve devam eden spor yatırımları gibi birçok konunun görüşüldüğü ziyaret, hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.