Hayırsever iş insanı Ahmet Öndüç desteğiyle Esentepe Mahallesinde inşa edilecek olan 24 derslikli lise binası için Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı başkanlığında taraflar arasında protokol imzalandı.

Gözden kaçırmayın

Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde Hukuk Fakültesi öğrencilerine önemli eğitim verildi.Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde Hukuk Fakültesi öğrencilerine önemli eğitim verildi.

Hayırsever iş insanı Ahmet Öndüç desteğiyle Esentepe Mahallesinde inşa edilecek olan 24 derslikli lise binası için Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı başkanlığında taraflar arasında protokol imzalandı.

Valilik makamında gerçekleştirilen protokol imza töreninde İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yatırım ve İnşaat Şube Müdürü Musa Dinçgez ile iş insanı Ahmet Öndüç hazır bulundu.

Bugüne dek elde ettikleri birikimlerini devletin ve vatandaşların menfaatine olacak böylesi bir hayır işinde kullanmak istediklerini söyleyen hayırsever iş insanı Ahmet Öndüç, bu yatırımın ardından 2. Bir yatırımı da şehre kazandırmayı planladıklarını ifade etti.

-İhtiyaç Duyduğumuz Her Alanda Hayırseverlerimizin Desteğini Görüyoruz 

Eğitimden sağlığa, turizmden sanayiye şehrimize yapılacak her yatırımda hayırseverlerin desteğini almak bizleri gururlandırıyor diyen Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, “İlimize kazandırılan her yatırımda hayırseverlerimizin bizlerin yanında olması, yaptıkları destekler ile yatırımlarımızın hızlanmasına vesile olmaları bizleri mutlu ediyor. Eğitimden sağlığa ihtiyaç duyduğumuz her alanda mutlaka bir hayırseverimizin desteğini alıyoruz. Birçok yatırımda hayırseverlerimiz yatırımı tek başına üstleniyor. Devletimizin imkânları ile hayırseverlerimizin desteği birleşince hem yatırım kıymetleniyor hem de daha güzel işler ortaya çıkıyor. Ben bu güzel yatırım için iş insanı Ahmet Öndüç nezdinde Öndüç ailesine teşekkür etmek istiyorum. Kendileri bu yatırım sonrası başka bir yatırımı da üstleneceklerini ifade ettiler. Kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Afyonkarahisar hayırda yarılan bir şehir. Hayırsever desteklerinin artarak devam edeceğini ümit ediyorum. Afyonkarahisar’ımıza ve eğitim camiamıza hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Vali Yiğitbaşı’nın açıklamalarının ardından karşılıklı imzalar atıldı.