Anadolu Gençlik Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Muharrem Coşkun, İstanbul’da düzenlenecek ‘’Özgür Filistin Mitingi’’ne vatandaşları davet etti.

Gözden kaçırmayın

İyilik Hareketi Derneği Şehrin Gelişimine Katkı Sağlıyorİyilik Hareketi Derneği Şehrin Gelişimine Katkı Sağlıyor

Anadolu Gençlik Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Muharrem Coşkun, İstanbul’da düzenlenecek ‘’Özgür Filistin Mitingi’’ne vatandaşları davet etti.

Anadolu Gençlik Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Muharrem Coşkun, İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarını protesto etmek amacıyla 15 Ekim Pazar günü saat 14.00’da İstanbul Maltepe Etkinlik Alanı’nda gerçekleştirilecek ‘’Özgür Filistin Mitingi’’ne katılım sağlayacaklarını dile getirdi.

Muharrem Coşkun yaptığı açıklamada, “İşgalci İsrail’in zulmüne karşı Filistin direnişini desteklemek için 15 Ekim Pazar Günü İstanbul Maltepe Etkinlik Alanı’nda ‘’Özgür Filistin Mitingi’ gerçekleştirilecek. Bu önemli buluşma ile hep birlikte görüşü, düşüncesi ne olursa olsun tüm kardeşlerimizle Filistin halkının ve mazlumların yanında olduğumuzu tüm dünyaya göstereceğiz. 15 Ekim Pazar günü saat 14.00’da İstanbul Maltepe Etkinlik Alanı’nda gerçekleştireceğimiz mitinge tüm halkımız davetlidir. Bizler tüm Türkiye’de olduğu gibi tüm il – ilçe teşkilatlarımızla ve MİLKO kuruluşlarımız ile birlikte orada olacağız. Aynı zamanda Afyonkarahisar merkez ve tüm ilçelerimizden vatandaşlarımızı ücretsiz bir şekilde mitinge götürmek için hazırlıklarımızı tamamladık. Bizimle iletişime geçildiği takdirde tüm Filistin sevdalılarını bu mitinge götüreceğiz. Haklı Davamızda Filistin’in sonuna kadar yanındayız” ifadelerini kullandı.