AK Parti Afyonkarahisar heyeti dün beş ayrı ilçeyi ziyaret etti. Yeni atanan ilçe başkanlarını tebrik eden heyet 2024 seçimleri için “hazır olun” mesajı verdi

Gözden kaçırmayın

Uluçay’dan modern huzurevi projesiUluçay’dan modern huzurevi projesi

 

AK Parti Afyonkarahisar heyeti dün beş ayrı ilçeyi ziyaret etti. Yeni atanan ilçe başkanlarını tebrik eden heyet 2024 seçimleri için “hazır olun” mesajı verdi


AK Parti il başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Hasan Arslan ile birlikte önce İhsaniye, ardından Sandıklı, daha sonra Dinar’ı, Dazkırı’yı ve son olarak Kızılören’i ziyaret etti. İlçe teşkilatlarını ziyaret eden AK Parti heyeti, Genel Merkezin temsilleri ile yeni atanan ilçe başkanlarını tebrik etti, 31 Mart’a yapılacak yerel seçimler için teşkilatlara ‘hazır olun’ mesajı verdiler. 

“2024 seçimlerinde bütün belediyelerde AK Parti bayrağını dalgalandıracağız”

İlçe teşkilatlarında yaptıkları ziyaretlerde konuşan AK Parti heyeti, 2023 seçimlerinin covid sonrası dünyada yaşanan sıkıntılara rağmen başarıyla geçtiğini ancak çıtayı 2023 seçimlerinin üstüne taşıyacaklarını ifade ederek 2024 seçimlerinde AK Parti bayrağının bütün belediyelerde dalgalanacağı mesajını verdiler. 
AK Parti belediyeciliğinin hizmet anlayışını Cumhur İttifakı dışında kalan belediyeleri de içine alarak genişleyeceğini kaydeden AK Parti heyeti, ‘Hizmeti bütün vatandaşlarımız en iyisiyle hak ediyor. Zaman kaybetmek, yatırımları ötelemek ya da farklı amaçlara hizmet etmek bizim anlayışımızda yok. Biz kamu yararına olan bütün hizmetleri vatandaşımızın ayağına serecek ve bir an önce faydalanmasını sağlayacak bir anlayışla hareket ediyor ve bu anlayışla çalışıyoruz. Bu yüzden il, ilçe ve belde teşkilatlarımızın kapıları seçim dışında da neredeyse her daim açıktır. Tabii bizim sadece kapılarımız değil, gönlümüzde bütün vatandaşlarımızın emirlerine amadeyiz. İnşallah dünya 2024’te 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde Cumhur İttifakının başarılarını konuşacak ve bu başarı tarihe altın harflerle yazılacaktır’ ifadelerine yer verdiler.