Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından (AYD) her yıl geleneksel olarak gerçekleşen Anadolu Medya ödüllerine layık görülen kişi ve kuruluşlar açıklandı.

Gözden kaçırmayın

Afyonlu asker çatışmada yaralandıAfyonlu asker çatışmada yaralandı

Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından (AYD) her yıl geleneksel olarak gerçekleşen Anadolu Medya ödüllerine layık görülen kişi ve kuruluşlar açıklandı.

Afyonkarahisar’dan Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar, yılın yerel radyo yöneticisi ödülüne layık görüldü. 

Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan’ın yaptığı açıklamaya göre jüride yer alan gazeteciler Yavuz Donat, Hande Fırat, Mehmet Acet, Melik Yiğitel ve Ahmet Arpat gibi gazetecilerden oluşan jürinin değerlendirmeleri sonucunda yerel ve ulusal medyada ödüle layık görülen isimler belirlendi.

Burhan, “Bu yıl yine AYD olarak düzenledğimiz 8. Anadolu Medya Ödüllerinden nitelikli ve alanında başarılı isimler kıymetli jürimiz tarafından yapılan titiz çalışmalar sonucunda belli olmuştur. Özellikle ödül alanların belirlenmesinde büyük emeği olan değerli jüri üyelerimize ve tüm meslektaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

ÖDÜL ALANLAR AÇIKLANDI

Jürinin değerlendirmeleri sonucunda Altaş TV'den Semra Şimşek'in "Köylü Kızı Semra" programı "Yılın Yerel Belgesel Programı", Haber 61 TV'de yayımlanan "Spor Gündemi" "Yılın Spor Programı" seçildi. "Yılın Yerel Televizyonu" kategorisinde "TV A", Yılın Yerel Televizyon Yöneticisi kategorisindeyse Türk Haber kanalından Bahtiyar Ersoy ödüle layık görüldü. Yılın Yerel Medya Vefa Ödülü Kanal 26'dan merhum İlhan Yalçın adına Yiğit Can Yalçın'a, Yılın Yerel Radyosu Ödülü Tempo FM'e, Yılın Yerel Radyo Yöneticisi Ödülü Gün FM'den Fadime Akar'a, Yılın Yerel Radyo Programcısı Ödülü Aşk FM'deki Sıfır Atık Programıyla Seçil Tekin'e, Yılın Yerel Gazetesi Ödülü Lider gazetesine, Yılın Yerel Gazete Yöneticisi Ödülü Tarık Yılmaz'a verilecek.

AFYONHABER MEDYA olarak, bu ödüle layık görülen Sayın Fadime Akar nezninde, bütün Gün FM ekibini tebrik eder, baaşrılarınnı devamını dileriz.