Aküfest Başkanı ve Erenler Mahallesi Muhtarı, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Karakaş'ı Ziyaret Etti

Gözden kaçırmayın

Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde Hukuk Fakültesi öğrencilerine önemli eğitim verildi.Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde Hukuk Fakültesi öğrencilerine önemli eğitim verildi.

Aküfest Başkanı ve Erenler Mahallesi Muhtarı, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Karakaş'ı Ziyaret Etti

Afyon Kocatepe Üniversitesi mezunu olan Erenler Mahalle Muhtarı Sezgin Parsak, Aküfest Organizasyon Platformu Başkanı Eldar Safarov ile birlikte, üniversitenin Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş'ı ziyaret etti. 

Aküfest Organizasyon Platformu Başkanı Eldar Safarov ve Erenler Muhtarı Sezgin Parsak ziyarette, görevine yeniden başlayan Rektör Karakaş'a hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Ziyaret sırasında önemli konular da gündeme geldi. 

Özellikle öğrenciler arasında konuşulan online eğitim iddiaları, Rektör Karakaş'a soruldu. Rektör, bu konuya açıklık getirerek okulların kesinlikle yüz yüze eğitimle açılacağını belirtti.

Ayrıca, yabancı uyruklu öğrencilerin harç ücretleriyle ilgili yaşanan sıkıntılardan da bahsedildi. 

Rektör Karakaş, bu konunun çözümü için çalışmaların sürdüğünü ve yabancı öğrencilerin eğitimlerini sürdürebilmeleri için gerekli adımların atılacağını belirtti.

Aküfest Başkanı Eldar Safarov ve Erenler Mahallesi Muhtarı Sezgin Parsak'ın Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş'ı ziyareti, üniversite ile öğrenciler arasındaki iletişimin önemini ve çözüm odaklı yaklaşımı yansıtmaktadır.