İbrahim Evren MTAL başarıya doymuyor

Gözden kaçırmayın

Afyon Kocatepe Üniversitesi'nin İKAF'24 ile geleceğin iş dünyası buluşuyor!Afyon Kocatepe Üniversitesi'nin İKAF'24 ile geleceğin iş dünyası buluşuyor!

 

Afyonkarahisar İbrahim Evren Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Romanya'da gerçekleştirilen “Black Sea Fish Festival” adlı yemek yarışmasından 3 madalya ile döndüler.

İbrahim Evren Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde barındırdığı 10 ayrı meslek alanıyla eğitim öğretimde her geçen gün başarı ivmesini yükseltmeye devam ediyor.

Tecrübeli idari kadrosu ve öğretmenleriyle göz dolduran İbrahim Evren Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı öğrencileri 7-11 Eylül 2023 tarihleri arasında düzenlenen “Black Sea Fish Festival” adlı yemek yarışmasında bireysel ve takım olarak katıldığı branşlarda 1 altın 2 gümüş madalya kazandılar.

İbrahim Evren Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı öğrencileri 1 altın, 2 gümüş toplam 3 madalya kazandıkları yarışmalarda Afyonkarahisar ve Türkiye’yi gururlandırdılar. Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Erasmus+Türkiye’nin desteklediği yarışmaya öğrenciler öğretmen Rıfat Öz tarafından hazırlandı.