Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi AFSÜ sözleşmeli personel alımı yapıyor. En Az Lise mezunu ve 50 KPSS Puanı ile 81 Personel alınacak.

Gözden kaçırmayın

Kiracının Tahliyesinde Kullanılabilecek Hukuki İmkanlar Nelerdir?Kiracının Tahliyesinde Kullanılabilecek Hukuki İmkanlar Nelerdir?

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel alımı ilanı yayımlandı.

657 Sayılı Devlet memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere 4/B sözleşmeli personel alımı yapılacak. 

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı:

Lise Mezunu: 11 Hemşire, 11 Temizlik Personeli, 1 Bahçe Bakım Düzenleme Personeli, 1 Bakım-Onarım Personeli, 1 Koruma ve Güvenlik Görevlisi

Ön Lisans Mezunu: 1 Diğer Sağlık Personeli (Optisyen), 1 Sağlık Teknikeri (Patoloji Laboratuvar Teknikeri), 1 Sağlık Teknikeri (Ağız ve Diş Sağlığı), 18 Sağlık Teknikeri (Tıbbi Sekreter), 2 Sağlık Teknikeri (Radyoloji Teknikeri), 3 Tekniker, 2 Bahçe Bakım Düzenleme Personeli, 

Lisans Mezunu: 22 Hemşire, 1 Diyetisyen, 3 Fizyoterapist, 2 Büro Personeli, 

olmak üzere toplamda 81 Sözleşmeli personel alımı yapılacak. 

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Üniversite personel alımı için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak " gibi şartlar aranacak.

KPSS Şartı Nedir?

Adayların 2022 yılında yapılmış olan KPSS'de Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 50 puan almış olmak şartı aranacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Adayların Üniversite personel alımı için başvuruları ilanın yayım tarihi ile başlamış olup en geç 15 gün içerisinde gerçekleştirilmesi gereklidir. 

Başvuru Tarihleri: 4 - 18 Eylül 2023

Başvuru Adresi: Online olarak ilanda yer alan pozisyonlara başvuruda bulunacak adayların https://ekampus.afsu.edu.tr/basvuru/ web adresinden başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir