DP Genel Başkanı Uysal, Afyonkarahisar'da Gelecek Partisi İl Yöneticileriyle Buluştu

Gözden kaçırmayın

Sandıklı'da Mustafa Çöl ve Elibol coşkusuSandıklı'da Mustafa Çöl ve Elibol coşkusu

DP Genel Başkanı Uysal, Afyonkarahisar'da Gelecek Partisi İl Yöneticileriyle Buluştu

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Afyonkarahisar'a gelerek Gelecek Partisi İl Başkanı Niyazi Ertaş ve İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Bay ile bir araya geldi. Yerel yönetimler seçimi ve ülke genel siyaseti üzerine görüşmeler gerçekleştirildi.

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Afyonkarahisar ziyareti kapsamında Gelecek Partisi İl Başkanı Niyazi Ertaş ve Gelecek Partisi teşkilatlanmadan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Bay ile bir araya geldi. Görüşme, Reisoğlu Konağı'nda gerçekleşti.

Yaklaşan yerel yönetimler seçimi ve ülke genel siyaseti konularının masaya yatırıldığı görüşmede, iki parti arasında fikir alışverişi ve işbirliği noktaları ele alındı. Gültekin Uysal ve beraberindeki Demokrat Parti heyeti, Gelecek Partisi İl Başkanı Niyazi Ertaş ve İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Bay ile samimi bir ortamda buluştu.

Görüşmenin ardından Uysal, yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar'a gelerek Gelecek Partisi İl Yöneticileriyle bir araya gelmekten memnuniyet duyduğunu belirtti. Yaklaşan yerel yönetimler seçimi öncesinde fikir alışverişi yapmanın önemine vurgu yapan Uysal, ülke genelindeki siyasi gelişmeler hakkında da görüş alışverişinde bulunduklarını ifade etti.

Afyonkarahisar ziyareti sırasında yapılan bu önemli görüşme, iki parti arasındaki iletişimi ve işbirliğini güçlendirmeye yönelik atılan adımların bir yansıması olarak değerlendirildi.