Büyük Taarruz'un 101. Yılı etkinlikleri kapsamında Afyonkarahisar’a gelen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

Gözden kaçırmayın

Erkmen’de AK Parti Seçim ofisi açıldıErkmen’de AK Parti Seçim ofisi açıldı

Büyük Taarruz'un 101. Yılı etkinlikleri kapsamında Afyonkarahisar’a gelen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Ahmet Kahveci ve il yönetimi, Merkez ilçe yönetimi, Ülkü Ocakları Başkanı Kağan Diler ve çok sayıda partili, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ı Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığında misafir etti.

Yılmaz, "Cumhur ittifakı siyasi istikrarımıza çok büyük katkılarda bulundu"


Ziyarette konuşan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, “AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi olarak Cumhur ittifakı olarak biliyorsunuz yola çıktık ve çok şükür uzunca bir süredir milletimizin güvenini alan ittifak olarak mecliste çoğunluğumuz var, çok güçlü ve hayırlı hizmetlere vesile oluyoruz.  Dünyanın ve bölgemizin zor bir döneminde bu ittifak siyasi istikrarımıza çok büyük katkılarda bulundu. Burada Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey'in son derece uyumlu ve ülke menfaatlerini her şeyin üstüne tutan anlayışları işin temelini oluşturuyor” dedi. 

 

Yılmaz, "Yerel seçimlerde vatandaşlarımız Cumhur ittifakından yana tavır ortaya koyacaktır"


Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin uyumunun bütün illere sirayet ettiğini belirten Yılmaz, “Aynı uyumu illerimiz de coğrafyalarımızda görüyoruz. Bunun Genel seçimlere yansımasını gördük. Genel seçimlerde mecliste bir çoğunluk elde ettik ve Cumhurbaşkanımız tekrar 5 yıllığına Cumhur İttifakının adayı olarak seçildi. Bundan dolayı milletimize şükranlarımızı ifade ediyoruz.  Şimdi önümüzde bir imtihan daha var o da yerel seçimler inşallah yerel seçimlerde de ben inanıyorum ki halkımız yine sağ duyudan yana Cumhur ittifakından yana ve Türkiye 100 yılından yana bir tavır ortaya koyacaktır buna yürekten inanıyorum. AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi de milletin bağrından çıkmış partiler olarak bu süreçlerle milletimizle birlikte siyaset yapmaya genelde olduğu gibi genelde de başarılar elde etmeye inşallah her türlü gayreti sarf edecekler. Cenabı Allah yolumuzu bahtımızı açık etsin” dedi. . 


BİZİMLE BERABER OLDUĞU İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM 
MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Kahveci’de Cumhurbaşkanı Cevdet Yılmaz’a partilerine ziyaret ettiği için teşekkür ederek, “İlimize 26 Ağustos’ta Zafer Haftasında bizimle beraber olduğu için ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.  Ziyarette Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz'a, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Hasan Arslan, Ak Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek eşlik etti.  Ziyaret günün anısına çekilen fotoğrafların ardından son buldu.