AK Parti’nin kuruluşunun 22. Yılı nedeniyle bir mesaj yayınlayan AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, “22 yaşındaki bir gencin azmi ve enerjisi ile hep genç kalacağız” dedi.

Gözden kaçırmayın

İLÇE VE BELDELERDE TAYTAK’A YOĞUN İLGİİLÇE VE BELDELERDE TAYTAK’A YOĞUN İLGİ

AK Parti’nin kuruluşunun 22. Yılı nedeniyle bir mesaj yayınlayan AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, “22 yaşındaki bir gencin azmi ve enerjisi ile hep genç kalacağız” dedi.

 

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti’nin kuruluşunun 22. Yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

“Afyonkarahisar’dan yola çıkarak Türkiye'deki karanlıkları aydınlığa çevirdik”

Başkan Uluçay mesajında “2001 yılında ‘artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ sloganı ile  aziz milletin kabul edilmiş duası olarak siyasi hayatına başlayan AK Parti, 2001 yılından bugüne kadar milletin desteğini arkasına alarak karanlıkları aydınlığa çeviren bir meşalenin hikayesidir. Afyonkarahisar’dan yola çıkarak Türkiye'deki karanlıkları aydınlığa çeviren liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan iktidara geldiği günden bugüne kadar Türkiye'ye çağ atlatan projelere imza atmıştır” dedi.

 

“AK Parti davası, binlerce yıllık geçmişi olan bir davadır”

AK Parti’nin davasının sıradan bir dava olmadığını ifade eden Uluçay, “Bu dava binlerce yıllık geçmişi olan bir davadır. AK Parti, ülkemizdeki birlik ve beraberliğin, kardeşliğin teminatıdır. Partimiz 2001 yılında şehrimizde kurulduğu günden bugüne kadar insana odaklı bir Türkiye hedefledi. AK Parti asla hiziplerin partisi haline gelmedi, gelmeyecektir. Unutulmamalıdır ki hiçbir siyasi parti bu milletin kıymetini bilmeden bu ülkede asla iktidar olamayacaktır. Bu nedenledir ki iktidara geldiğimiz günden bugüne kadar bu millete hizmeti borç bildik ve  her zaman bu bilinçle çalıştık. AK Parti hepimizden önce milletimizin partisidir” ifadelerine yer verdi.

 

“Yıllar öncesi yapılması gereken yatırımlar 2002 sonrası yapıldı”

Uluçay, “Hizmet aşkıyla 14 Ağustos 2001’de çıktığımız kutlu yolda, güzel memleketimizi havalimanları, köprüler, okullar ve birçok hizmetlerle buluşturduk. En önemlisi de milletimizin gönlünü aldık, gönüllerine girdik. 2002 öncesinde Afyonkarahisar’ın halini gözünüzde canlandırdığımızda nasıl bir şehir olduğunu ve bugünle yan yana koyduğumuzda nasıl bir şehre dönüştüğünü daha iyi anlıyor ve AK Parti’nin hizmetlerini daha net görüyoruz. Şehrimize yıllar öncesinde yapılması gereken birçok yatırımın 2002 yılından sonra yapılması da AK Parti’nin milletine hizmet etme yolunda nasıl bir çaba sergilediğinin göstergesidir” dedi.

 

“AK Parti büyük ve güçlü Türkiye’nin yoluna adanmışlığın adıdır”

Uluçay  mesajını, “Bizler 2001 yılından bu güne kadar her şeyden önce milletimizle gönül köprüleri kurduk. Kardeşliğin, vefanın, dayanışmanın bir partisi olduk. Kadınıyla, erkeğiyle, genciyle, yaşlısıyla 85 milyonun hizmetkarı olduk. Bugün şartlar ne olursa olsun AK Parti büyük ve güçlü Türkiye’nin yoluna adanmışlığın adıdır ve biz 2001 yılından bugüne kadar şehrimizde görev yapmış kurucu başkanlarımızdan sandık görevlilerimize kadar herkese ayrı ayrı çok teşekkür ediyoruz. Bu günlerde her birini ayrı ayrı ziyaret ediyor ve gönüllerini alıyoruz. Çünkü AK Parti vefanın adıdır. Vatan toprağının tüm birikimi, öğretisi, tecrübesi ile 22 yaşında bir gencin enerjisi, azmi ve Türkiye sevdasıyla hep genç kalacağız” ifadeleri ile noktaladı.