Tıbbi ve aromatik bitkiler ile sağlık endüstrisi alanında yatırımlar yapmak için Afyonkarahisar'da bir dizi görüşmeler yapıldı.

Gözden kaçırmayın

Afyon altın döviz piyasasıAfyon altın döviz piyasası

İstanbul AFSİAD Başkanı Hüseyin ÇELİK beraberinde Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Yatırım Hizmetleri Müdürü Zahid TUNCEL, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Proje Müdürü Halit DURAN, Iş İnsanı Zaid Al-AİFARI, İş insanı Ufuk ERDİNÇ,  İstanbul AFSİAD Genel Sekreteri İlyas SEÇEN ve Burçed Çevre Mühendislik Sahibi Hayrettin DURMAZ ile birlikte tıbbi ve aromatik bitkiler ile sağlık endüstrisi alanında yatırımlar yapmak için Afyonkarahisar'da bir dizi ziyaretlerde bulundular.

İlk olarak Afyonkarahisar Valisi Doç.Dr Kübra GÜRAN YİĞİTBAŞI yi ziyaret eden heyet yapılacak yatırımlarla ilgili Valiye bilgilendirme sunumu yaptılar. Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra GÜRAN YİĞİTBAŞI da Afyonkarahisar'a yapılacak yatırımlara destek vermeye hazır olduklarını belirterek, Afyonkarahisar'ın özellikle tıbbi ve aromatik bitkilerle jeotermal seracılık ta ülkemizdeki önde gelen şehirlerden biri olduğunu ve yatırımcı iş insanlarını şehrimize yatırım yapmaya davet ediyoruz dedi.

Daha sonra heyet sırasıyla Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet ZEYBEK, AFSÜ Rektörü Prof.Dr Nurullah OKUMUŞ ve Afyonkarahisar Ticaret Odası Başkanı Hüsnü SERTESER'i makamlarında ziyaret ederek yapılacak yatırımlarla ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.