Aylanç Ailesi Tarafından Prof. Dr. Şehabettin Yiğitbaşı Kütüphanesine 1590 Adet Kitap Bağışı Yapıldı   

Gözden kaçırmayın

Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde Hukuk Fakültesi öğrencilerine önemli eğitim verildi.Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde Hukuk Fakültesi öğrencilerine önemli eğitim verildi.

Aylanç Ailesi Tarafından Prof. Dr. Şehabettin Yiğitbaşı Kütüphanesine 1590 Adet Kitap Bağışı Yapıldı   

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Prof. Dr. Şehabettin Yiğitbaşı kütüphanesine Halit Aylanç ve ailesi tarafından 1590 adet kitap bağışı yapıldı.

Ailesi adına yaptığı kitap bağışı sebebiyle Halit Aylanç’a AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş tarafından teşekkür belgesi verildi.

Prof. Dr. Şehabettin Yiğitbaşı kütüphanesinde düzenlenen törene Rektör Prof. Dr. Karakaş ve bağışçı Halit Aylanç ile birlikte Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayhan Erol ve kütüphane personelini katıldı.

Teşekkür belgesi takdiminde konuşma yapan AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, kitapların kendileri için önemli olduğunu vurguladı. Karakaş, “1590 adet yılların birikimi olan çok değerli kitapları bağışçımız kütüphanemize kazandırdı. Sosyal bilimler ağırlıklı olan kitaplarımızı bağışçımızın isminin de eklenmesinin ardından kütüphanemizde yer alacak. Kitaplarımız tasniflendikten sonra öğrencilerimiz ve personelimiz yararlanacak. Aylanç ailesine bağışlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Teşekkür belgesi takdiminin ardından Halit Aylanç ve ailesi Rektör Karakaş’ı makamında ziyaret etti.