İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Isparta'da 45. Uluborlu Kiraz Festivali'ne katıldı. Festivalin ardından Afyonkarahisar'a gelen Meral Akşener, Zafer Haftası'nda Afyonkarahisar'da olacağını ve burada bölge toplantısı yapacaklarını söyledi.

Gözden kaçırmayın

Menteş, “40 bin hemşehrimiz mitingimize katılarak bizlere destek oldular”Menteş, “40 bin hemşehrimiz mitingimize katılarak bizlere destek oldular”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Isparta'da 45. Uluborlu Kiraz Festivali'ne katıldı. Festivalin ardından İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun'un daveti üzerine Afyonkarahisar'a gelen Meral Akşener, Zafer Haftası'nda Afyonkarahisar'da olacağını ve burada bölge toplantısı yapacaklarını söyledi. 

Isparta'da katıldığı program sonrası Afyonkarahisar'da kısa bir mola vererek partililerle biraraya gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Afyonkarahisar'ın Zafer'in başkenti olduğuna dikkat çekerek Zafer Haftası'nda Afyonkarahisar'da olacaklarını belirtti. Akşener, ilk bölge toplantısının da Afyonkarahisar'da yapılacağını söyledi. 

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, Milletvekili Hakan Şeref Olgun ve İYİ Partili kadın yöneticiler tarafından çiçeklerle karşılanan Genel Başkan Akşener, bir süre partililerle sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi. Kısa bir açıklama yapan Akşener, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
"Zafer Haftası sebebiyle Zafer Haftası'nın merkezi de Afyonkarahisar olduğu için, kurtuluşumuzun simgesi de Afyonkarahisar olduğu için Afyon'da ilk bölge toplantımızı yapıyoruz. Zafer Haftası etkinliklerine de katılacağız. Aynı zamanda o dönemi yad edeceğiz. Aynı zamanda da bölge toplantımızı burada yapacağız. Afyonkarahisar'da yaşayan herkese sevgi ve saygılarımı iletiyorum."