CHP Afyonkarahisar Gençlik Kolları Başkanı Caner Peynirci, 3.5 yıldır sürdürdüğü görevinden istifa etti...

Gözden kaçırmayın

Menteş, “40 bin hemşehrimiz mitingimize katılarak bizlere destek oldular”Menteş, “40 bin hemşehrimiz mitingimize katılarak bizlere destek oldular”

CHP Afyonkarahisar Gençlik Kolları Başkanı Caner Peynirci, 3.5 yıldır sürdürdüğü görevinden istifa etti...

Caner Peynirci’nin sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamaları şöyle:

"Ortaokul yıllarında kapısından girdiğim Cumhuriyet Halk Partisi’nin, 18 yaşımı doldurduğum günden beri üyesi olmaktan her zaman büyük onur duydum. 10 yıldır partimizin İlçe Başkan Yardımcılığı, Gençlik Kolları İlçe Başkanlığı, İl Genel Meclisi Adaylığı, İl Başkan Yardımcılığı ve 3.5 senedir İl Gençlik Kolları Başkanlığı gibi çeşitli kademelerinde görev aldım. Örgüt disiplini içerisinde partimizin daha başarılı olması için var gücümüzle gece-gündüz demeden çalıştım.

Partimizin başarısı ve değişimi için, bu bayrak yarışında gelecek nesillere yol açmak ve yeni bayrak yarışlarına koşmak amacıyla Afyonkarahisar Şuhut CHP İlçe Başkanlığına adayım. Bu sebeple bugüne kadar büyük bir onurla sürdürdüğüm Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanlığından istifa ediyorum. Bugüne kadar yorulmadan benimle birlikte emek veren tüm yol arkadaşlarıma, mücadelemize destek veren Myk üyelerimize, İl ve İlçe Başkanlarıma ve örgütlerimize teşekkür ediyorum. Partimizin Sol değerlere daha fazla sahip çıkması adına Değişim için yola çıktığımız Şuhut İlçe Başkanı adaylığımızın partimize ve memleketimize hayırlı olmasını diliyorum."