Afyonkarahisar Saadet Partililer Geleneksel Millî Görüş Pikniği’nde Buluştu!

Gözden kaçırmayın

HALİL YAKUP DEMET KOCAÖZ İÇİN DEVASA PROJELERLE GELİYORHALİL YAKUP DEMET KOCAÖZ İÇİN DEVASA PROJELERLE GELİYOR

Afyonkarahisar Saadet Partililer Geleneksel Millî Görüş Pikniği’nde Buluştu!

Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından Geleneksel Millî Görüş Pikniği düzenlendi.

Adeta bir şölen havasında gerçekleşen pikniğe, Saadet Partisi Sözcüsü ve İstanbul Milletvekili Birol Aydın, Genel İdare Kurulu Üyeleri Süleyman Tekbaş, Ali Hazer, 20. Dönem Afyon Milletvekili Osman Hazer, İlçe Başkanları ve yönetimleri, Kadın ve Gençlik Kolları ve Millî Görüşçü Kuruluşların Afyon’daki mensupları katıldı.

İl Başkanı Beytullah Karataş yaptığı konuşmada;
“Saadet Partililer olarak büyük bir aile olduğumuza tekrar şahit olduğumuz bir günü çok güzel bir ortamda yaşıyoruz. Afyonkarahisar’da tüm ilçelerde ve beldelerde yerel seçimin startını verdik. Özellikle mecliste Saadet grubumuz kurulduktan sonra partimizden aday adaylıkları için başvuran hemşehrilerimiz var. Önümüzdeki çalışma döneminde hep birlikte, yoğun bir tempoyla çalışarak tüm belde ve ilçelerde en güçlü adaylarla seçime gireceğimize ve Saadet Partisi olarak önümüzdeki seçimlerde daha güçlü bir sonuç alacağımıza inanıyorum.“ dedi.

İstanbul Milletvekili Birol Aydın ise Mecliste kurulan Saadet Partisi grubunun geçtiğimiz 1 haftada etkisini çok ciddi bir şekilde gösterdiğini ve iktidarın milletimizi hüsrana uğratan ve günden güne yoksullaştıran politikalarına karşı 20 Milletvekilinin en güçlü muhalefeti yapma gayretimde olduğunu ve olacağını ifade etti.

Partililerin akşam saatlerine kadar alanda doyasına vakit geçirdiği programda yemek ve çay ikramının yanı sıra çocuklar için ödüller, hediyeler ve çeşitli yarışmalar düzenlendi. ‎