İzmir'de korkunç olay! Dehşete düşüren detaylar ortaya çıktı: Oğlu kalp krizinden, anne açlıktan öldü

Gözden kaçırmayın

Afyon'da bugün ve 5 günlük hava durumuAfyon'da bugün ve 5 günlük hava durumu

Editörün notu:

Lütfen bu haberi de "Olayın Afyon'la ne ilgisi var, neden yayınladınız" şeklinde eleştirmeyiniz. Toplumumuzun düştüğü acı durumu; insanlarımızın, komşuların, akrabaların birbirine karşı duyarsız ve ilgisiz durumunu gözler önüne sermek ve sosyal sorumluluk adına bu haberi yapmak zorundayız.

Bu tip, acı ve korkunç olaylar, bizlere ders olmalı niyetiyle bu haberi yayınlıyoruz...

 

* * * * 

 

İzmir’in Konak ilçesinde apartmana yayılan kötü kokular nedeniyle çilingirle girilen evde, Suzan Gürzeren (88) ile oğlu Yalçın Suat Gürzeren (52) ölü bulundu.

Yapılan inceleme sonrası, Yalçın Suat Gürzeren'in kalp krizinden öldüğü, yatalak ve bakıma muhtaç annesi Suzan Gürzeren'in de açlıktan hayatını kaybettiği ortaya çıktı. İşte olayın detayları...

Bir süredir komşularından haber alamayan ve apartmanda oluşan kokudan dolayı komşularının sağlık durumundan endişe eden bina sakinleri, durumu polise bildirdi.

İhbar üzerine apartmanın 4'üncü katındaki eve çilingir yardımıyla giren polisler, Suzan Gürzeren (88) ile oğlu Yalçın Suat Gürzeren'i (52) yerde hareketsiz bir şekilde buldu. Sağlık ekiplerince yapılan kontrolde anne ve oğlunun hayatını kaybettiği tespit edildi.

Dehşete düşüren detaylar ortaya çıktı

Yalçın Suat Gürzeren'in Kurban Bayramı'nda evde kalp krizi geçirerek hayatını kaybettiği, yatalak ve bakıma muhtaç olan annesi Suzan Gürzeren'in de açlıktan dolayı yaşamını yitirdiği belirlendi.

Öte yandan, Suzan Gürzeren ve Yalçın Suat Gürzeren’in binadaki komşularıyla ve akrabalarıyla çok sık görüşmediği öğrenildi.