AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya,  EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz’ı, AKSA Doğalgaz Grup Başkanı Yaşar Aslan ile birlikte ziyaret etti.

Gözden kaçırmayın

Hacıkavaslar'dan Sezer Küçükkurt'a tam destek!..Hacıkavaslar'dan Sezer Küçükkurt'a tam destek!..

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya,  EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz’ı, AKSA Doğalgaz Grup Başkanı Yaşar Aslan ile birlikte ziyaret etti.

Özkaya, Doğalgaz Tüm Beldelere Gidecek

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Milletvekili Özkaya, EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz ve AKSA Doğalgaz Grup Başkanı Yaşar Aslan ile Afyonkarahisar’da devam eden ve planlanan yatırımları görüştüklerini belirtti. Afyonkarahisar’ın süreç içerisinde ilçeler ve beldelerin tamamına doğalgazın ulaştırılacağını ifade eden Milletvekili Özkaya, “Şehrimiz için var gücümüzle çalışıyoruz. Seçim döneminde karşılaştığımız beldelerimiz ve ilçelerimizin en önemli beklentisi olan doğalgaz için EPDK Başkanımızı AKSA Doğalgaz Grup Başkanı Yaşar Aslan ile ziyaret ettik. Şehrimizde il merkezimiz ve 14 ilçemizde doğalgaz kullanımı devam ediyor. Bazı kenar mahallelerde eksiklikler söz konusu, inşallah bu görüşmemiz neticesinde imkânlar doğrultusunda en ücra noktalara kadar doğalgaz yatırımın ulaşması için yapacağımız çalışmaları ele aldık. İnşallah şehrimizin bu alandaki taleplerini seçim süresince verdiğimiz söz süresince karşılayacağız. Bu kapsamda 2023 - 2024 yılları içerisinde bu güne kadar hiç çalışmanın olmadığı Bayat, Kızılören ve Hocalar ilçelerimizde doğalgaz çalışmalarını hızla başlatmış olacağız. Böylelikle çevre dostu, temiz ve ucuz doğalgazı tüm ilçelerimize kazandırmış olacağız. Yine seçim süreci zarfında beldelerimizde söz verdik, bu sözümüzü 3-4 yıl içerisinde hızla tüm beldelerimizde planlama dahilin doğalgazı kazandırarak gerçekleştireceğiz. Biz şehrimiz için, laf değil icraat üretmeye devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı’nda şehrimiz bir üst lige çıkarak, her alanda marka değerini artırmış olacak” dedi. Milletvekili Özkaya, son olarak açıklamasında “EPDK Başkanımız Mustafa Yılmaz beye göstermiş olduğu ilgi ve alaka ile destekleri için teşekkür ediyorum” dedi.