AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven basın açıklaması yaptı

Gözden kaçırmayın

Menteş, “40 bin hemşehrimiz mitingimize katılarak bizlere destek oldular”Menteş, “40 bin hemşehrimiz mitingimize katılarak bizlere destek oldular”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven yaptığı basın açıklamasında “Türkiye Cumhuriyeti Devleti; tarihinin en şaşalı dönemlerini AK Parti döneminde, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan döneminde yaşadı ve yaşıyor. Bunu ecdadımızın kanıyla ve canıyla açtığı yolda belirlediğimiz hedefler ve milletimizden aldığımız güçle gerçekleştirdik. Her zaman söylediğimiz gibi AK Parti bir millet hareketidir. 20 Yıl öncesine kadar; bu milletin her bir ferdi gibi bulunduğumuz duruma ve bir zamanlar bizden çok gerilerde olan ülkelere bakarak  utanıyorduk. Bu içten içe yanış AK Parti'yi doğurdu. Tabi ki bütün bu hizmet ve çalışmalarda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderlik ve önderlik vasfının yeri çok mühimdir. Recep Tayyip Erdoğan sadece ülkemize değil dünyaya lider oldu. 84 Milyonluk kilometrelerce uzaktaki Türkiye'de gerçekleşen seçimler Amerika'da, Rusya'da sadece seçim olarak değil haftalarca Recep Tayyip Erdoğan gidecek mi kalacak mı senaryoları tartışılıyorsa demek ki Recep Tayyip Erdoğan'ın gidip gitmeyeceği çok şeyi değiştirecek demektir. İşte bu yüzden yıllardır bu milleti derin kuyularda,karanlıklarda bırakmak isteyenlere karşı Recep Tayyip Erdoğan'a sımsıkı sarılmamız gerekir. Biz bu davaya sımsıkı sarıldık. Milletimize de bütün bu gerçekleri anlatmak için gece gündüz çalışıyoruz.” dedi.

Türkiye'nin Yüzyılı İçin

Basın açıklamasına, AK Parti İl Başkanlığının Afyonkarahisar'ın 18 ilçesinden gelen esnaflarıyla düzenlediği Esnaf Buluşmaları Toplantısı'nda esnafların taleplerini dinlediğini söyleyen Yurdunuseven, “Bizlerde meramımızı, hizmetlerimizi ve hizmetlerin devamının nasıl geleceğini anlattık. Teşkilat mensuplarımızla hemşerilerimizin düğünlerine, hacı mevlidine katıldık. %84 Oranıyla tam destek veren Susuz Beldemizde esnaf ve hemşerilerimizle buluştuk. Kendilerine bir kez daha bugüne kadar ki desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Üretimin, istikrarın, istikbalin ve Türkiye'nin Yüzyılı için doğru adamla doğru zamanda yola devam.” diyerek açıklamasını bitirdi.