İYİ Parti'den istifa eden Bayat ilçe başkan yardımcısı Ahmet Salih Özgen ve ailesi  AK Parti saflarına katıldı. Rozetini de AK Parti Afyonkarahisar milletvekili Veysel Eroğlu taktı.

Gözden kaçırmayın

Küçükkurt'lardan (Hacıkavaslar) Tam DestekKüçükkurt'lardan (Hacıkavaslar) Tam Destek

 İYİ Parti'den istifa eden Bayat ilçe başkan yardımcısı Ahmet Salih Özgen ve ailesi  AK Parti saflarına katıldı. Rozetini de AK Parti Afyonkarahisar milletvekili Veysel Eroğlu taktı.

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti Afyonkarahisar milletvekili Veysel Eroğlu ile birlikte İYİ Parti'den istifa eden Bayat ilçe başkan yardımcısı Ahmet Salih Özgen ve ailesine AK Parti rozeti taktı.

“AK Parti’de kendime ve aileme yer bulmak bizleri mutlu etti”

Burada bir açıklama yapan Özgen, Türkiye’nin şahsiyetsiz siyasilerin eline bırakılmayacak kadar değerli ve büyük bir ülke olduğunu kaydederek şunları söyledi; Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde mücadele eden AK Parti kadrolarında kendime ve aileme yer bulmak bizleri değerli hissettirdi. Kapılarını sonuna kadar bizlere açarak samimiyet ve içtenlikle karşıladılar. AK Parti’nin birbirinden değerli kadrolarına çok teşekkür ediyorum. Ben AK Parti saflarına geçerek inandığım değerler için verilecek mücadeleye destek olmaya, güç katmaya Hak ile batılın savaşına, bir nefer olmaya geldim. Bu ülke İslam’ın son kalesidir. Bu yüzden İslam düşmanlarına bırakılmayacak kadar değerlidir.

“Son zamanlarda üye talebine yetişemiyoruz, elimizde koçan bile kalmadığı oluyor”

Burada bir açıklama yapan AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay da “Cumhurbaşkanı Erdoğan halk tarafından yeninden cumhurbaşkanı olması isteniyor. Kılıçdaroğlu’nu da teröristler ve ülke düşmanları istiyor. Biz CHP seçmenine terörist demiyoruz, lakin teröristlerin desteklediği lider diyoruz. Öyle değil mi? Bakın girin PKK yöneticilerinin tamamı Kılıçdaroğlu lehine açıklamalar yapıyor. Bunu gören vatandaşlarımız da gün geçtikçe müthiş bir ilgi ve alaka ile partimize üye olmak için geliyor. Bazen bu teveccüh dolayısıyla elimize üye yapacak koçan bile kalmadığı oluyor. Tüm vatandaşlarımızdan Allah razı olsun. Biz, bize üye olsun olmasın iktidar olduğumuz sürece herkese kapımızı sonuna kadar açarak yardımcı olmakla mükellefiz” diye konuştu.

“Aramıza katılarak bize güç verdiniz”

Eroğlu da açıklamasında “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Türkiye değil, bütün dünya üzerinde yaşayan Müslüman halklar istiyor. İslam ülkeleri ve mağdur milletler Erdoğan’a büyük ilgi gösteriyor, Cumhurbaşkanımızın onların nezdinde büyük bir kıymeti var. Dolayısıyla Afyonkarahisarlı bir kardeşiniz olarak yanında duracağız. Ahmet bey partimize üye olmayı çok yerinde ve zamanında görmüş. Partimize bir kez daha hoş geldiniz, şeref verdiniz. Aramıza katılmakla, bize güç katmış oldunuz” dedi.