İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun, 28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimlerinde sandıklara sahip çıkacaklarını belirterek, “Allah’ın izniyle bu gidişatı değiştireceğiz” dedi.

Gözden kaçırmayın

HALİL YAKUP DEMET KOCAÖZ İÇİN DEVASA PROJELERLE GELİYORHALİL YAKUP DEMET KOCAÖZ İÇİN DEVASA PROJELERLE GELİYOR

İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun, 28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimlerinde sandıklara sahip çıkacaklarını belirterek, “Allah’ın izniyle bu gidişatı değiştireceğiz” dedi.

Partisinin Seçim Koordinasyon Merkezi’nde seçim değerlendirme toplantısında konuşan İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun, seçimlerde kendisine destek veren ve gece gündüz çalışan milletvekili adaylarına ve partilerine ayrı ayrı teşekkür etti.

EN AZ 3 MİLLETVEKİLİ İLE ANKARAYA GİTMEK İSTERDİM

Konuşmasında gönlünün en az 3 Milletvekili ile Ankara’ya gitmek olduğunu dile getiren Olgun, yapılan kirli siyaset nedeniyle bunu başaramadıklarını ifade etti.

Milletvekili Olgun; “Hepimizin bilginiz gibi İYİ Parti ailesine katılmadan önce başladığım çalışmalarıma gece gündüz devam ettim. Bu geldiğimiz noktada mutlu muyuz? Elbette değiliz. Ben isterdim ki en az 3 milletvekili ile Ankara’ya gitmek isterdim. Ancak öyle bir karalama kampanyası gerçekleştirdiler ki İYİ Parti 1 milletvekili bile çıkaramaz denilen bir ortamda, bir milletvekili çıkarmayı başardık” dedi. 

HESAP SORMAK BOYNUMUN BORCU

Olgun, yapılan karalama kampanyasıyla birlikte İYİ Parti’ye ihanet edenlerin de olduğunu dile getirerek, bunların er geç ihanetin hesabını vereceklerini söyledi.

Milletvekili Olgun; “Karalama kampanyalarının yanı sıra partisine ihanet edenleri gördük. Kendi çıkarları için İYİ Partiyi satanları gördük. Sattıkları gibi karşımıza geçip bizi karalamaya çalıştılar. Partiye ihanet edenler bunu hesabını verecektir. Bu hesaplaşma gerçek dünyaya kalmayacak bu dünyada da hesabını sormak benim boynumun borcudur. Kimse, gece gündüz çalışan partili arkadaşlarımın emeği ile oynayamaz, oynatmam” diye konuştu.

YENİDEN BAŞLIYORUZ

İYİ Parti kadrolarının Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turunda da gece gündüz çalışacaklarına dikkat çeken İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun, “Cumhurbaşkanlığı seçimlerine yeniden başlıyoruz. Durum henüz 0-0. Bu süreçte elimizden geleni yapacağız. 28 Mayıs’ta inşallah bu gidişata dur diyeceğiz, yeni bir Türkiye için yolumuza devam edeceğiz. Sandıklara sahip çıkacağız ve Allah’ın izniyle bu gidişatı değiştireceğiz” dedi.

Milletvekilliği görevi süresince, her zaman partililerinin emrinde olduğunu dile getiren Olgun; “Başınıza ne gelirse, karınca kadarınca elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım ve yapacağım. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın” diye konuştu.