Seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam eden AK Parti Afyonkarahisar milletvekili Dr. Hasan Arslan bugün Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesinde hasta ziyareti yaptı.

Gözden kaçırmayın

Erkmen’de AK Parti Seçim ofisi açıldıErkmen’de AK Parti Seçim ofisi açıldı

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hastanesi’ni ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar milletvekili Hasan Arslan hastalara geçmiş olsun diledi. Vatandaşlarla da görüşen Dr. Arslan Cumhur ittifakına destek istedi.

Seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam eden AK Parti Afyonkarahisar milletvekili Dr. Hasan Arslan bugün Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesinde hasta ziyareti yaptı.

Tek tek bütün servisleri ziyaret eden Arslan ve beraberindeki heyet hastalara geçmiş olsun diledi. Hasta yakınları ile de görüşen Arslan cumhur ittifakına destek istedi.

“Yalan çıkan vaatleri hala internet sitelerinde duruyor”

Arslan burada yaptığı açıklamada “CHP’li seçmen kardeşlerimizin neden onurunu kırıp bu kötü muameleyi yapıyorlar anlam veremiyoruz? Herkeste traktör vereceğiz dediler. Seçim meydanlarında herkese altın dağıtacağız diyorlar. On beş bin lira bayram ikramiyesi vereceklermiş. Mesela niye 15’te 25 değil? Bunları tam durduran şey ne? 25 dediğinde, yok 25 veremeyiz, 15 verelim diyen birileri var mı? ‘Öğrencilere ulaşım, okul servisi bedava olacak’ dediler. Bugün gir internet sitesine kendi kurumsal hesaplarında bu videolar hala duruyor. CHP seçmenine yaptıkları bu muameleden vallahi gönlümüz razı değil. Koca koca adamlar okumuş, doktor olmuş, profesör olmuş, mühendis olmuş, bu vatana millete hizmet edecek adama git Kılıçdaroğlu'na oy ver diyorlar. Sadece Atatürk'ü seviyor diye bu seçmene bu zulüm nedir Allah aşkına?” dedi.

Bazı sanatçıların “kısıtlanacağız” sözlerine tepki; Bundan önce Yunanistan’da mı konser veriyordunuz

CHP’li siyasilerin boyayıp boyayıp açılış yaptıklarını söyleyen Arslan sözlerine şöyle devam etti; Birileri çıkmış konserden bağırıyor. İnşallah son konserimiz olmayacak. Sanki bundan önce Yunanistan’da konser veriyorlardı. Kısıtlanacağını ve özgürlüğe gideceğini söylüyorlar. AK Parti hükümeti size ne yaptı Allah aşkına?