AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Çay ilçesinde miting yaptı. 

Gözden kaçırmayın

‘İYİ parti adaylarına bir şans verin’‘İYİ parti adaylarına bir şans verin’

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Çay ilçesinde miting yaptı. 

Seçim çalışmaları kapsamında Çay ilçesinde bir miting yapan AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay burada birer konuşma yaptı.

Uluçay “LGBT ile erkek erkeğe kadın kadına, insan hayvana evliliği meşrulaştırıyorlar” diyerek millet ittifakının vaatlerini hedef aldı.

“ERKEK ERKEĞE KADIN KADINA, İNSAN HAYVANA EVLİLİĞİ LGBT İLE MEŞRULAŞTIRIYORLAR”

Burada bir konuşma yapan Başkan Uluçay, Millet İttifakının LGBT ile ilgili amaç ve hedeflerini anlattı. Erkek erkeğe ve kadın kadına evliliği normal gören bu zihniyetin Türkiye'de asla ama asla kabul edilemeyeceğini ifade eden Uluçay “Bunun yaygın olduğu Hollanda'ya bir baktığınız zaman gerçek fotoğrafı çok daha iyi bir şekilde göreceksiniz. Hollanda'da erkek erkeğe ve kadın kadına evlilik normal ve yasal durumdadır. Millet İttifakının toplumdan gizleyip bir sonraki açıklayacağı adımı da budur. Bu durum insan hayvan evliliğini de normal bir şeymiş gibi sunmaktadır. Bunların toplumumuza anlatmadığı üstünü kapattığı sessiz kaldığı budur. Bizim inancımız LGBT'yi lanetliyor, Lut kavmi yüzden helak edilmiştir. Hiçbir Müslüman sapkın LGBT'yi asla ama asla meşrulaştıramaz, meşrulaştıran da Müslüman olamaz. Burada mesele sağ ya da sol meselesi değil, ideoloji meselesi de değil. Burada mesele bizim Türk aile yapısına bir hançer misali saplanmak istenen bir kavramın sokulmasıdır. Hiçbir anne baba evladının hem cinsiyle evlenmesini, ya da bir hayvanla evlenmesini kabul etmez, edemez. İşte bu zihniyetin sakladığı da budur. Neden milletimizden bu iğrenç amaçlarınızı sağlıyor, gizliyorsunuz. Çünkü bizi milletimiz bunları kabul etmeyecektir ve yüzünüze de bunu adeta bir tokat misali çarpacaktır” dedi.