İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat Hakan, memleketi Çay ilçesinde kalabalık bir konvoy ve insan seliyle karşılandı. Çay ilçesi milletvekilini coşkulu karşıladı.

Gözden kaçırmayın

Başkan Adayları ATSO'da projelerini anlatacakBaşkan Adayları ATSO'da projelerini anlatacak

İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat Hakan, memleketi Çay ilçesinde kalabalık bir konvoy ve insan seliyle karşılandı. Çay ilçesi milletvekilini coşkulu karşıladı.

Çay ilçe Pazar esnafını ve vatandaşları ziyaret eden Olgun’a kalabalık bir Çaylı gurup eşlik etti. ‘Çay zararı bitti, bitti’ diye seslenen esnafa Hakan Şeref Olgun; “Az kaldı, İYİ’ler geliyor, Pazar da İYİ olacak, pazarcı da” diyerek karşılık verdi.

Çay Belediyesi önünde toplanan kalabalık bir halka seslenen İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Avukat Hakan Şeref Olgun, AK Parti milletvekillerine seslenerek, “İYİ Parti milletvekili çıkaramayacakmış. Çok beklersiniz. Bizi izlemeye devam edin. 15 Mayıs’tan sonra Ankara’da Mecliste size nasıl halkın vekili olunur kursu vereceğim” dedi.

10 YILDA HUKUK BİTTİ ADALET BİTTİ

AK Parti hükümetinin ilk 10 yılında birşeyler yapmaya çalıştığını belirten İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Hakan Şeref Olgun, yaptıkları yanlış icraatlarla son 10 yılda memleketin memleket olmaktan çıktığını söyledi.

Olgun; “Bu iktidar ilk 10 yılda bir şeyler yapmaya çalıştı. Ancak son 10 yılda memleket memleket  olmaktan çıktı. Adalet bitti, hukuk bitti, buna bağlı olarak ekonomi bitti. Beldeler kapandı, köylerdeki okullar kapandı. Türk Bayrağı köylerden indirildi. İnsanlarımız çaresizlik içerisinde şehirlere göç etmeye başladı. Tüm bunların müsebbibi olanlar şimdi çıkmışlar bizi takip ediyorlar. 20 yıldır yapmadıklarını şimdi yapmaya başlıyorlar” diye konuştu.

ÇAY HASTANESİ SEÇİM MALZEMESİ YAPILIYOR

Çay Devlet Hastanesinin her seçimde, seçim malzemesi yapıldığına dikkat çeken Olgun, “2002 yılındaki Çay Devlet Hastanesi ile şimdiki Devlet Hastanesini düşünün. 25 Yatağa kadar düşürülen Çay Devlet Hastanesi ne hikmetse bu hafta 65 yataklıya çıkarılacağını duyuruyorlar. Benim AKP’ye oy vermiş hemşerimle, MHP’ye oy vermiş hemşerimle, hangi partiye oy verir seversin, hiçbir Çaylı hemşerimle bir sorunum yok. Ben tüm Çaylı hemşerilerimin oylarına talibim. Benim oy veren milletimizle bir meselem yoktur, olamaz da. Benim meselem 20 yıldır iktidarda olup da 10 yıldır memleketine gitmemiş, memleketin yolunu unutmuş  milletvekilleriyle” diye konuştu.

İYİ PARTİYE KATILIMLAR SÜRÜYOR

İYİ Parti’ye her geçen gün katılımların devam ettiğini dile getiren Milletvekili Adayı Hakan Şeref Olgun, giderek büyüyen İYİ Parti’nin iktidarında Çay halkının hak ettiği hizmeti alacağını söyledi.

Çay Barajının bile bitiremediğini belirten Çaylılar, Olgun’a ‘Susuz kalacağız susuz” diye karşılık verdiler. Vatandaşlardan tepkilerden bir diğeri ise Hastanenin yeniden yatak sayısının yükseltilmesinin yetmeyeceği asıl meselenin Hastanede doktor olmayışıydı. Çaylılar “hastanede doktorumuz yok, hastane olsa ne olacak” diye sitem ettiler.

Çay Belediyesi önünde konuşan İYİ Parti Milletvekili Avukat Hakan Şeref Olgun daha sonra İYİ Partiye katılanlara parti rozetlerini taktı.

Akkonak Belediye Başkanlarından ve MHP Yönetim Kurulu üyesi Atila Sakarya ve 50 MHP'li, Demokrat Partili eski Çay Belediye Başkanı ve Ticaret Odası Başkanı Sebahattin Dündar, Demokrat partili eski Karacaören Belediye Başkanı Ali Oktay, CHP 'li duayen gazeteci Muzaffer Nal partilerinden istifa ederek İYİ Parti'ye katıldı

Olgun’un Çay mitingine İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, Çay İlçe Başkanı Cemil Arısoy, çevre ilçe başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.