AK Parti Afyonkarahisar milletvekili adayı Dr. Hasan Arslan Afyonkarahisar Devlet Hastanesinde hem personeli hem de hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek geçmiş olsun diledi.  

Gözden kaçırmayın

Küçükkurt'lardan (Hacıkavaslar) Tam DestekKüçükkurt'lardan (Hacıkavaslar) Tam Destek

AK Parti Afyonkarahisar milletvekili adayı Dr. Hasan Arslan Afyonkarahisar Devlet Hastanesinde hem personeli hem de hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek geçmiş olsun diledi.  

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayı Dr. Hasan Arslan saha çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Arslan bugün Afyonkarahisar Devlet Hastanesine giderek hem meslektaşları, hem de hasta ve hasta yakınlarını ziyaret etti. 

“Sağlık konusunda çağ atladık” 

Arslan “Bizler daha önce personeli olarak görev yaptığımız burada hem meslektaşlarımızı hem mesai arkadaşımız olan çalışanlarımızı, hem de hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunuyoruz. Sağlık konusunda adeta çağ atlayan Afyonkarahisar daha iyi bir noktaya doğru ilerliyor. AK Parti hükümetlerinin insan odaklı çalışmaları bugün dünyanın en iyi sağlık sistemini ortaya çıkarmış ve çok güzel bir şekilde işliyor” dedi.  

Sağlık yatırımlarını anlattı 

Arslan konuşmasında “Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi İhalesi onaylanarak yer teslimi yapıldı. Ruhsatı verilecek, hemen inşaata başlayacaklar. Bolvadin Devlet Hastanesinin ihalesi sonuçlandı. Yer teslimi hazırlığı yapılıyor. Emirdağ yer teslimi yapıldı. Ruhsat işi var. Emirdağ da ayrıca 1 nolu sağlık olacağının ihalesi yapıldı. Çobanlar ve Başmakçı Hastanelerinin ihaleleri yapılmak üzere.  Çay Devlet Hastanesi'ni büyütüyoruz. Yeşil Çaylı hemşehrilerimize daha iyi hizmet vermek için yatak sayısını arttırıyor "D" olan standardını "C" ye yükseltiyoruz. Sadece yatak sayısı değil, iyi olan hizmet kalitesi daha iyiye dönüşüyor. Doktor sayısı ve çeşidi artacak. Daha iyi hizmet verecek. Sandıklı ilçemizde de yeni bir devlet hastanesi projemiz var” diye konuştu.