İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Avukat Hakan Şeref Olgun, Mermerin başkenti İscehisar ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

İlçe pazarını ziyaret eden Olgun, Mermer söktürende Türklerden çok mültecilerin çalıştırıldığının hatırlatılması üzerine, “Hiç kimse merak etmesin, mülteciler işinizi elinizden alamayacak” dedi.

AK PARTİ SEÇMENİNE SESLENDİ; KANDIRILIYORSUNUZ

Türkiye’de ucube bir başkanlık sisteminin getirildiğini belirten İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Avukat Hakan Şeref Olgun; “Bu iktidarın ne iç siyaseti ne de dış siyaseti işe yaradı. Biz yaptık oldu zihniyetiyle ülkemizi uçuruma sürüklüyorlar. Ne yazık ki bu sürüklenmeye destek verenler var. Bugüne kadar AK Partiye oy vermiş kardeşlerimize sesleniyorum. Gittiğiniz yol yol değil. Köprüden önce son çıkıştasınız. Gelin bu ülkeyi hep birlikte güzel günler yaşatalım. Sizler de bizim kardeşimizsiniz. Kandırılıyorsunuz, kandırılıyorsunuz, kandırılıyorsunuz. Buna müsaade etmeyin” dedi.

ZİL ÇALA ÇALA GELEN MÜLTECİ SORUNU

Ülkenin birçok yerinde olduğu gibi İscehisar’da da mültecilerin bu milletin elinden işini ve aşını almaya devam ettiğini belirten İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Avukat Hakan Şeref Olgun, mültecilerin insanların işini elinden almalarına müsaade etmeyeceklerini söyledi.

Olgun; “Bugün mermer başkenti olan İscehisarlı kardeşlerimin sıkıntılarını dinledim. İscehisar’da da mültecilerin çalıştırılması neticesinde işinden aşından olan kardeşlerimin olduğunu öğrendim. Kimse merak etmesin, mültecilerin kimsenin işini ve aşını almalarına müsaade etmeyeceğiz. İYİ Parti iktidarında size söz veriyorum, bu mülteci sorunu en kısa sürede çözüme kavuşacaktır. Türkiye Avrupa ülkeleri rahat etsin diye mültecilere bakıcılık etmez, edemez” diye konuştu.

Olgun mülteci sorununun zil çala çala geldiğini ancak AK Parti iktidarının her soruna kulak tıkadığı gibi mülteci sorununa da kulak tıkadığını ifade etti.

MİLLETVEKİLLİĞİNİZ HAYIRLI OLSUN

İYİ Parti İscehisar İlçe Başkanı Necmi Özsarı ve partililerle ilçe pazarındaki esnafı ziyaret eden, vatandaşlarla konuşan Avukat Hakan Şeref Olgun, vatandaşların “Milletvekilliğiniz şimdiden hayırlı olsun” sözleriyle karşılandı.

Pazarda bir hafta önce aldıkları ürünleri bir hafta sonra aynı paraya alamadıklarından yakınan vatandaşlar, değişim istediklerini dile getirerek, “Artık yeter. Kene gibi yapıştılar. Sırtımızdan bunları söküp atalım” diyerek seslendiler.