AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven Salar ve Çobanlar’da düzenlediği ziyaretlerin ardından bir mesaj yayımladı. Yurdunuseven mesajında;

Gözden kaçırmayın

Küçükkurt'lardan (Hacıkavaslar) Tam DestekKüçükkurt'lardan (Hacıkavaslar) Tam Destek

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven Salar ve Çobanlar’da düzenlediği ziyaretlerin ardından bir mesaj yayımladı. Yurdunuseven mesajında;

KAYBEDECEK VAKİT YOK

Yola çıktığımız günden bu yana vatan aşkıyla, millete hizmet aşkıyla Sivil Toplum kuruluşlarımız ve hemşehrilerimizle ortak istişare aklı neticesinde birçok hizmeti hayata geçirdik. Ak hizmetler bu ortak istişare aklıyla birer birer Afyonkarahisar’da hayat buldu. Aynı aklın ürünü olan sayısız projeyi, en önemlisi milletimizin asırlık hayallerini gerçeğe dönüştürdük. Her yeni dönem başında yavaşlamak yok daha hızlı ilerlememiz gerektiğini söyledik ve bu doğrultuda hiç durmadan ilerledik. Şimdi yepyeni bir dönemin başındayız. Son 5 yılda sesini bıçak gibi kestiğimiz terör örgütünün, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gitmesini dört gözle bekleyen ülke dışındaki hainlerin artık nefesini kesme vaktidir. Milletin parasının çöp olduğu günler, şarap kadehinde havada savrulduğu günler geride kaldı. Milletin parasıyla bugün TOGG, SİHA, TCG Anadolu, Kızılelma ve sayısız yerli ve milli proje hayat buldu. Bunların tamamı milletin öz malıdır. Sırada bekleyen nice proje için artık vakit Türkiye vaktidir.

YATIRIMLAR ARTARAK SÜRECEK

Afyonkarahisar’ımız için planladığımız her projenin takipçisi olarak hepsinin içinden geçtiği süreçleri hızla neticeye kavuşturduk. Ziyaret ettiğimiz Salar Beldemizde devam eden Kadın Halk Eğitim ve Kültür Evi’nin de takipçisiyiz. Kısa sürede bitirilip faaliyete geçmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Çobanlar’ımızda yapımı hızla devam eden TOKİ’yi de birkez daha yerinde gördük, bilgi aldık. İnşaatların temelini, temelinde kullanılan malzemeyi görünce bir kez daha TOKİ inşaatlarının sağlamlığına şahit olmuş olduk. Buranında hızla tamamlanması için eksiklikleri hızla giderdik ve gideriyoruz. TOKİ konutlarının ardından sanayi esnafımızın da merakla beklediği sanayi dükkanlarını ilk dükkanım projesi kapsamında hayata geçireceğiz.

İSTİŞARE GELENEĞİMİZ SÜRECEK

Yaptığımız bunca hizmetin güzelliklerinin sebeplerinden birisi de gerçekleştirdiğimiz her proje öncesi gerek vatandaşlarımızla gerekse sivil toplum kuruluşlarımızla iletişim halinde olmamızdır. Salar’ımızda da Pazar yerinde hemşehrilerimizi dinledik, ihtiyaçlarını sorduk. Kahvehanelerde vatandaşlarımıza misafir olduk. Taleplerini dinledik. Çobanlar’da Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımız Mehmet Üçağıl’ı, Ziraat Odası Başkanımız Vural Çeliktaş’ı ziyaret ettik. Sanayi esnafımızla yeni sanayi dükkanları hakkında istişarelerde bulunduk.Bugüne kadar neyin sözünü verdiysek yerine getirdik. En kısa zamanda sanayi dükkanlarımız için de düğmeye basacağız.