AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkan Vekili Ali Özkaya, Merkez, Dinar ve İhsaniye  ilçelerinde miting yaptı.

Gözden kaçırmayın

Küçükkurt'lardan (Hacıkavaslar) Tam DestekKüçükkurt'lardan (Hacıkavaslar) Tam Destek

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkan Vekili Ali Özkaya, Merkez, Dinar ve İhsaniye  ilçelerinde miting yaptı.

İlçe ve belde ziyaretleri yoğun katılımın ardından mitinge dönüştü, Özkaya vatandaşlarla saatlerce fotoğraf çektirdi. Binlerce kişinin katıldığı buluşmalarda konuşan Milletvekili Özkaya, “Afyonkarahisar için durmadan çalıştık, bundan sonrada sizlerden aldığımız güç ile çalışmaya devam edeceğiz. İlimiz ve ilçelerimiz için hayati önem arz eden projeleri hayata geçirebilmemiz, Afyonkarahisar’ın ve ilçelerinin büyümesine katkı sunabilmemiz için sizlerden hem Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, hemde Ak Parti’ye güçlü bir destek istiyorum. Bu meydan bizlere 14 Mayıs zaferinin müjdesini veriyor. Afyonkarahisarın aziz insanları siyasi kimliklerini kenara bırakarak AK Parti ve Cumhurbaşkanımıza güçlü şekilde destek verecek, ben buna inanıyorum” dedi.

Vatandaşlar sık sık Milletvekili Özkaya’nın konuşmasını ‘Recep Tayyip Erdoğan’ sloganları ile kesti. Milletvekili Özkaya konuşmasında “Afyonkarahisarın tamamına hizmet ediyoruz, 750 bin vatandaşımız için gece gündüz çalışıyoruz. Ve bu meydan bizlere çalışmalarımızın karşılıksız olmadığını gösteriyor. Buradaki kalabalık, bir çok partinin büyükşehir mitinglerinden daha fazla hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Milletvekili Özkaya “Dinar, İhsaniye Karacaahmet, Yaylabağı ve Döğer’de yaptığımız buluşmalar, bazı siyasi partilerin büyükşehirlerde yapamadığı mitinglerden daha kalabalıktı, Milletimizim bu feraseti tüm kumar masalarını yıkacak, bölücülerin heveslerini kursaklarında bırakacak. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile milletimiz yol yürümeye devam edecek” dedi.

Özkaya, Döğer ve Yaylabağı’na doğalgaz müjdesi de verirken, miting alanına yüzlerce araçlık konvoyla giriş yaptı.