Afyonkarahisar Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Fatih Aydın, Gazeteci Yüksel Elçi’nin hazırlayıp sunduğu Özel Gündem Programında Afyonhaber Tv, Armoni Fm (98.1) ve Afyon Yerel Basın ortak yayınına konuk oldu.

Afyonhaber Tv stüdyolarında gazeteci Yüksel Elçi Milletvekili Adaylarını Afyonhaber Tv stüdyolarında konuk etmeye devam ediyor. Afyonhaber Tv’nin bugünkü konuğu Afyonkarahisar Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Fatih Aydın oldu.
Gündeme dair önemli konuşmaların olduğu programda Afyonkarahisar’ın en çok dinlenilen radyosu Armoni FM (98.1) de de canlı olarak naklen yayınlandı.  İzleyici kitlesinin yoğun olduğu programda Milletvekili Adayı Aydın gündemdeki siyasi konulara dair önemli açıklamalarda bulundu.

"AFYONKARAHİSAR SAHİPSİZ BIRAKILMIŞ"
"Afyonkarahisar sahipsiz bırakılmış. Ak Partinin milletvekilleri, Milliyetçi Hareket Partisinin Milletvekilleri Erdoğan'ın gücüne yaslanmışlar, iktidarın gücüne yaslanmışlar dini ve milli değerlerimizi suistimal ederek vatan, millet sakarya diyerek, yol, köprü tünel yaptık diyerek milletimizin o saf duygularını suistimal ederek oylarını almaya gayret ediyorlar. Bizde buna inkar ediyoruz. İktidarın Milletvekilleri Ali Özkaya bey TBMM' de 22 konuşma almış, bir tanesinde Afyon yok. Bu nasıl Afyon'a sahip çıkmak? Bu nasıl Afyon'a hizmet etmek? Bir kere bile Afyon'u konuşmamış. Şu anda Ak Partinin 1. sıra milletvekili adayı. Biz gece gündüz çalışıyoruz, bütün raporları didik didik ettik. İbrahim Yurdunuseven Mecliste 37 konuşması var bu konuşmaların sadece 3 tanesi Afyon'la ilgili. Birisi ertelenen yerel seçimlerle ilgili diğeri Burcu hanıma cevap vermek üzerine. Bu mu Afyonlu olmak . Mehmet Taytak bey, 43 konuşması var bunun sadece 10 civarı Afyon'la ilgili. Peki Afoynkarahisar'ın sesi soluğu olan Burcu Köksal hanımın konuşması ne kadar biliyormusunuz? 280 konuşması var sadece kürsüde. Oturulan yerden 1 dakikalık konuşmalar hariç 280 konuşmanın nerdeyse tamamı Afyon'la ilgili. Seninle ilgili, senin derdinle ilgili, bu dert nasıl çözülebilir bununla ilgili" ifadelerini kullandı.