2 Mayıs 2023 Salı günü Zafer Meydanında Afyonkarahisarlılara hitap edecek olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in ilimize gelmesine sayılı günler kala İYİ Parti 1. Sıra adayı Av.Hakan Şeref Olgun, partili-partisiz herkesi mitinge davet etti. Olgun, “En azından neyin karşısında olduğumuzu görmek için mitinge bekliyoruz” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 2 Mayıs Salı günü saat 14:00’da Afyonkarahisar Zafer Meydanı’nda Afyonkarahisarlılarla buluşacak. İYİ Parti 1. Sıra Milletvekili adayı Av.Hakan Şeref Olgun, tüm Afyonkarahisarlıları mitinge davet ederek şunları söyledi:

“2 Mayıs’ta herkesi mitingimize davet ediyorum. Bu güne dek konuştuğumuz, anlattığımız ne varsa; 2 Mayıs’ta Genel Başkanımız Meral AKŞENER’in imzasıyla ortada olacak. Seçim sonrasındaki manzarayı, milletçe hayatlarımızdaki yükselen refah ve huzuru, dayanışmamızın sonuçlarını en geniş çerçevesiyle görebilmeniz için miting alanında buluşalım. Partimizi desteklemiyor olsanız da mitingimizde misafirimizsiniz. En azından neyin karşısında olduğunuzu görün. Dil, ırk, yaş, parti ayırmaksızın; tüm Afyonkarahisar halkımı Zafer Meydanı’a bekliyoruz” diye konuştu.