Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili, TBMM Anayasa Komisyonu Başkan Vekili ve Milletvekili Adayı Ali Özkaya Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesinde fabrika ve tesisleri ziyaret etti.

Gözden kaçırmayın

Gebeceler'de AK Parti ve İsa Atay coşkusuGebeceler'de AK Parti ve İsa Atay coşkusu

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili, TBMM Anayasa Komisyonu Başkan Vekili ve Milletvekili Adayı Ali Özkaya Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesinde fabrika ve tesisleri ziyaret etti.

Organize Sanayi Bölgesi’nin bir çok sorununu çözüme kavuşturan Milletvekili Özkaya’ya ziyaretleri esnasında OSB Başkanı Bekir Yeşilay ve partilileri eşlik etti. Seçim çalışmalarına Afyonkarahisar Merkez ağırlıklı olarak devam Özkaya, bir çok fabrikada iş insanları ve işçiler ile bir araya geldi.

Ziyaretlere ilişkin değerlendirmede bulunan Milletvekili Özkaya, “Şehrimizin kalkınmasında önemli rol üstlenen Organize Sanayi Bölgeleri bizim dönemimizde yaygınlaşarak, istihdamın, üretimin, ihracat ve yatırımın merkezi oldu. Bir çok ilçemizde de Organize Sanayi Bölgeleri kurularak buralarda insanlarımızın yatırım yaparak, daha fazla istihdam oluşturması için çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Özellikle Afyonkarahisar 2. OSB ile de şehrimiz inşallah üretimin, istihdamın merkez üssü olarak ekonomik anlamda çok büyük bir atak yapacak. Elhamdülillah biz milletimizin huzuruna Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde şehrimize ve ülkemize kazandırdığımız sayısız eser ve hizmet ile çıkarken, bazıları kumar masasından, terör örgütlerinin desteğini alarak hayal satarak çıkıyor. Afyonkarahisar’ın aziz halkı tüm bu yapılan hizmetlerin karşılığın 14 Mayıs ta her zaman olduğu gibi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Partimize en güçlü desteği verecektir” dedi.

Milletvekili Özkaya’ya ziyaretleri esnasında Milletvekili Aday Adayı Mahmut Emin Birliktir, İGM Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, İGM Üyesi Mustafa Yılmazaslan ve partililer eşlik etti.