İYİ Parti Milletvekili adayı Hakan Şeref Olgun, bayramlaşmak için gittiği baba ocağı Çay ilçesinde büyük bir coşkuyla karşılandı. 

Gözden kaçırmayın

Başkan Adayları ATSO'da projelerini anlatacakBaşkan Adayları ATSO'da projelerini anlatacak

ÇAY’DA, OLGUN’DA SAHİPSİZ DEĞİL
OLGUN O VEKİLE SESLENDİ: “HADDİNİ BİLECEKSİN’


İYİ Parti Milletvekili adayı Hakan Şeref Olgun, bayramlaşmak için gittiği baba ocağı Çay ilçesinde büyük bir coşkuyla karşılandı. 

Çay’da coşkulu kalabalığa seslenen Olgun; “Sizin evladınız, sizin çocuğunuz Hakan Şeref Olgun sizlerin desteğiyle sizi temsil edecek. Bunu kimse engelleyemez.  Çay’da fotoğraflarımı söktürten, arkamdan konuşan, seçim koordinasyon merkezinin kaldırılması için Çay belediyesine baskı yapan,  ilçede resimlerimizin asılmaması için adeta tehditler savuran, ilçe belediye başkanını partiden ihraçla tehdit eden, iftira atan o vekile sesleniyorum. Haddini bil, artık Çay’da Hakan Şeref Olgun var.  Herkes haddini bilip öyle konuşacak. Ama artık buralarda o kişi konuşamayacak”dedi.

Çay ilçe girişinden itibaren konvoylarla karşılanan İYİ Parti Milletvekili adayı Hakan Şeref Olgun, partili partisiz destek için gelen herkesle teker teker bayramlaştı. Çay İlçe merkezine kadar adeta düğün konvoyu gibi giren Hakan Şeref Olgun, ilçe merkezinde de vatandaşlarla bayramlaştı.

İyi Partinin diğer Milletvekili adaylarının da eşlik ettiği Çay ilçesinde seçim otobüsünün üzerine çıkarak konuşan Olgun, kendisi ve partisi için centilmenlik dışı hareket eden iktidar milletvekiline seslendi ve ‘haddini bil’ dedi.

ÇAY SAHİPSİZ DEĞİL, HADDİNİ BİL

İyi Parti Milletvekili adayı Hakan Şeref Olgun, bir milletvekilinin Çay’da kendisine ait seçim afişlerini söktürdüğünü, seçim ofisinin kirasını iptal ettirdiğini ve kendisi hakkında olur olmaz söylemlerde bulunan iftiralar attığını söyleyen Olgun; “Burası Çay. Burası Hakan Şeref Olgun’un memleketi. Çay’lı hemşerilerim sizin bu hadsizliğinizin cevabını elbet verecektir. Korkunuzdan ne yapacağınızı şaşırdınız. Çünkü karşınızda cesurlar hareketi var. 14 Mayıs’ta hepiniz tarih olacaksınız.”dedi.

Herkesi kucaklayacağız

15 Mayıs’tan itibaren artık insanların ötelenmiş, sindirilmiş, korkutulmuş bir toplum olmaktan çıkacağını söyleyen Olgun; “Siyasiler birbirlerine düşman gruplar değiller; düşmanlığı bırak, hasım bile değiller. Sadece ve sadece bir demokrasi ortamında yönetimi ele almak için bir yarışın içindeler. Biz hepimiz birbirimizi kucaklayacağız. Ama bu tür girişimler insanların midesini bulandırıyor ”dedi.

BİZİ KİM ELGELLEYECEK GÖRECEĞİZ
Çarşamba gününden itibaren söktürülen afişlerinin yerine yenilerini takacağını ve Çay ilçesini adeta afişleriyle donatacağını söyleyen Olgun; “Gelsin yeniden söksünler bakalım. Bizi kim engelleyecekmiş göreceğiz. Hodri meydan”dedi.

Olgun; “Hepimiz, 14 Mayıs’ta milletin iradesinin tertemiz tecelli etmesinin huzuru ile yeni hayatlarımıza adım atacağız. Milletin iradesinin kendilerine ipotekli olduğu zehabına kapılmış, devleti kendilerininmiş zanneden bir avuç insan da yeni hayatlarına adım atacak. Bunlar normal vatandaş olmayı unutmuşlar”dedi.

ÇAY SENİNLE GURUR DUYUYOR
Hakan Şeref Olgun’un konuşmasının sık sık sloganlarla kesildiği bayramlaşma töreni adeta miting alanına döndü. Vatandaşlar; “Çay, seninle gurur duyuyor” diyerek dakikalarca slogan attılar.