AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven Merkez ilçede düzenlediği programlara ara vermeden devam ediyor.

Gözden kaçırmayın

Erkmen’de AK Parti Seçim ofisi açıldıErkmen’de AK Parti Seçim ofisi açıldı

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven Merkez ilçede düzenlediği programlara ara vermeden devam ediyor.

Merkez çarşılarda düzenlediği ziyaretlerle ve Ramazan Bayramı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımlayan Milletvekili Yurdunuseven mesajında;

“Afyonkarahisar’ın nabzını yine Afyonkarahisar sokaklarında tutuyoruz. Yalnız iyi bilinmelidir ki biz sokağa bugün çıkmadık. Millete hizmet sevdasıyla yola çıktığımızdan beri Afyonkarahisar’ın bir evladı olarak hangi ünvanla olursa olsun şehrimizi karış karış gezdik. Hemşehrilerimizin taleplerine anında cevap vererek gereken her uygulamayı geciktirmeden hayata geçirdik. Milletimizin AK Parti’ye olan yüksek teveccühünün sebebi budur.

Ziyaretlerimize dahil ettiğimiz Çarşamba Pazarı’nda, şehrimizin kalbinin attığı Saraçlar, Uzun Çarşı, Belediye ve Bedesten Çarşı’sında hemşehrilerimizle buluşarak kendilerini dinledik. Bizler sokakta görüntü vermek için değil çözüm üretmek için varız. Ürettiğimiz çözümler bunun en güzel kanıtıdır.”dedi.

Gebeceler Beldesi’nde iftar programına katılan Yurdunuseven; “Manevi iklimiyle gönüllerimizi kuşatan Ramazan ayının feyz ve bereketiyle Gebeceler Beldemizde kurulan gönül sofralarında hemşehrilerimizle buluştuk. İftarın ardından esnaflarımızı ziyaret ettik. Hemşehrilerimizin göstermiş olduğu ilgi ve alaka ne denli doğru işler yaptığımızı bizlere birkez daha gösterdi.Hizmetlerimize devam edecek hemşehrilerimizle olan kesintisiz bağımızı sürdüreceğiz.”dedi.

Ramazan ayının oluşturduğu manevi duygulara vurgu yapan Yurdunuseven; “İnananlar için günahlardan arınmak için vesile olan ve manevi duyguların yoğun yaşandığı Ramazan ayının ardından yeniden Ramazan Bayramı’na kavuştuk. Birlik ve beraberliğin önemli olduğu aziz milletimiz için böylesine mübarek gün ve haftalar maddi ve manevi birçok paylaşımın yapılmasına vesiledir. Bilhassa asrın felaketini yaşadığımız ve tüm milletimizi derinden etkileyen bu felaketin ardından birkez daha birbirimize ne kadar ihtiyacımız olduğunu gördüğümüz şu günlerde bu müstesna günlerin yerinin ne kadar önemli olduğunu anlamış olduk. Rabbim bu mübarek gün ve geceleri hakkıyla idrak etmeyi bizlere nasip eylesin.

Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Aziz Milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularımla tebrik ediyor hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.