AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, milletvekili ikinci sıra adayı İbrahim Yurdunuseven Sandıklı ve Dazkırı’da vatandaşlarla buluştu.

Gözden kaçırmayın

Burcu Köksal Ak Parti'ye Miting Üzerinden YüklendiBurcu Köksal Ak Parti'ye Miting Üzerinden Yüklendi

AK Parti Milletvekili ve ikinci sıra Milletvekili Adayı Av. İbrahim Yurdunuseven, partisinin lideri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Afyonkarahisar’a ayrı bir ehemmiyet verdiğini belirtti. Yurdunuseven, “Afyonkarahisar ziyaretinde gördük ki; Afyonkarahisar’lı hemşehrilerimiz de 20 yıldır olduğu gibi aynı sevgi ve muhabbeti Cumhurbaşkanımıza karşı besliyor. Yağan yağmura rağmen Cumhurbaşkanımızın katılımıyla düzenlediğimiz ilk seçim mitingine yoğun katılım sağlandı” dedi

 

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, milletvekili ikinci sıra adayı İbrahim Yurdunuseven Sandıklı ve Dazkırı’da vatandaşlarla buluştu.

“MİLLİ PROJELERİMİZİ ANLATIYORUZ”
Sandıklı’da Seçim Koordinasyon Merkezi Açılışı’nı gerçekleştiren Yurdunuseven şöyle konuştu: “2023 Dönemecinin arefesinde milletimizle kucaklaşmaya, medyaya yansıyan, yansımayan milli projelerimizi vatandaşlarımıza anlatmaya devam ediyoruz. Hainlerle iş birliği içerisinde olup devletin kurumlarını paylaşmayı planlayanları anlatmaya gerek yok. Zaten Afyonkarahisar’lı hemşehrilerimiz de vatandaşlarımız da bunların iç yüzünü gayet iyi biliyor. Bizim derdimiz hizmet üretme gayemizi sürdürerek şiar edindiğimiz Türkiye Yüzyılı’nı tam manasıyla üretim ve kalkınma dönemi olarak geçirmek. Ziyaret ettiğimiz teşkilatlarımızda esnaf ve vatandaşlarımızda gördük ki Afyonkarahisar’ın desteği tam. Sandıklı’mızda da hemşehrilerimize hizmet edecek bütün bu süreçleri milletimize anlatacak olan Seçim Koordinasyon Merkezi’mizi teşkilat mensuplarımızın, hemşehrilerimizin yoğun katılımıyla hizmete açtık. Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin.”

“GÜN BİRLİK GÜNÜDÜR”
Dazkırı’da iftar programında vatandaşlarla buluşan Yurdunuseven iftardan sonra yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: “Afyonkarahisar Ramazan ayında tam manasıyla manevi bir iklime bürünüyor. Bizler de bu manevi iklimden hemşehrilerimizle gönül sofralarında, Afyonkarahisar sokaklarında buluşarak faydalanıyoruz. Gün birlik günüdür. Birlik olarak 14 Mayıs’ta devletin kurumlarını bölüşenlere, dağdaki teröristlere sayın diyenlere fırsat vermeyeceğiz. 14 Mayıs Afyonkarahisar için de Türkiye için de bir milattır.”

“CUMHURBAŞKANIMIZ AFYON’A AYRI EHEMMİYET VERİYOR”
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Afyonkarahisar ziyareti ve müze açılışını yorumlayan Yurdunuseven sözlerini şöyle tamamladı: “Afyonkarahisar’da birçok alanda büyük yatırımlar yaptık. Şehrimize teşrif eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da belirttiği üzere 68 milyar lirayı aşan bir yatırımdan söz ediyoruz. Afyonkarahisar çok büyük kültür mirası taşıyor. Geçtiğimiz yıl içerisinde Afyonkarahisar’ımızdan uzun yıllar önce yasal olmayan yollar aracılığıyla çıkarılan Kybele heykelini Kültür ve Turizm Bakanlığımız aracılığıyla ait olduğu yere Afyonkarahisar’a döndürmüştük. Şimdi yine Afyonkarahisar’ımızda bulunan ve asırlar öncesine ışık tutan sayısız eserin sergilendiği Afyonkarahisar Müzesi’nin açılışını da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirdik. Burada büyük emek var. Hamd olsun Cumhurbaşkanımızın destekleri, bizlerin girişimleri neticesinde müzemizi milletimizin hizmetine sunduk. Cumhurbaşkanımız Afyonkarahisar’a ayrı bir ehemmiyet veriyor. Afyonkarahisar ziyaretinde gördük ki; Afyonkarahisar’lı hemşehrilerimiz de 20 yıldır olduğu gibi aynı sevgi ve muhabbeti Cumhurbaşkanımıza karşı besliyor. Yağan yağmura rağmen Cumhurbaşkanımızın katılımıyla düzenlediğimiz ilk seçim mitingine yoğun katılım sağlayan Afyonkarahisar’lı hemşehrilerime yürekten teşekkür ediyorum. Bu şehrin bir evladı olmaktan büyük gurur duydum.”