14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimleri çalışması kapsamında  Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayları Burcu Köksal, Fatih Aydın ve Abidin Yağcı  Vatandaşla buluşmaya devam ediyor.

 

Bu kapsamda Afyonkarahisar ın en büyük semt pazarı olan Fuar Pazarı'nda seçim çalışmalarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayları Köksal, Aydın ve Yağcı yoğun bir ilgiyle karşılaştı.

Milletvekili Adayı Fatih Aydın, ülkeyi şaha kaldırma vaadi ile yola çıkarak oluşturulan tek adam rejiminin ülkeyi ekonomik anlamda bir çıkmaza sürüklediğini dile getirerek vatandaşlarımızın da maalesef hayatından bezdirildiğini söyledi.

Aydın; ''Üretici, maliyetlerin yüksek olmasından; tüketici, fiyat istikrarsızlığından ve neticede mutfağın en temel malzemesi olan soğanı fahiş fiyata almaktan şikayetçidir. En temel gıda maddelerini üretme anlamında dahi politika gerçekleştiremeyen tek adam düzeni maalesef Afyonkarahisarlı hemşehrilerimizi olduğu gibi Türkiye'de yaşayan her ferdi ekonomik anlamda bir çıkmaza sürüklemiştir.

Millet İttifakı Kazanınca 85 Milyon Kazanacak

Fatih Aydın; ''Bu çıkmazlara karşı çözüm bellidir ve halkımız bu çözümün Millet İttikı'nda olduğunu bildiği için her platformda Millet İttifakı'nın adaylarına olağan dışı bir ilgi göstermektedir. Millet İttifakı'nın paydaşı Saadet Partisi olarak bu değişimi mutlaka sağlayacak, ülkemize ve milletimize en büyük hizmetleri yapacağız. Millet ittifakı kazanacak, böylelikle 85 milyon vatan evladının tamamı kazanacaktır.'' dedi.

Fuar Alanı Pazar Yeri'nde kendilerini heyecan ile karşılayan vatandaşlara seslenen Köksal, Aydın ve Yağcı; bıkmadan usanmadan vatandaşlarımızın sorunlarını ve serzenişlerini dinleyerek, Milletin İktidarı'nda ise bu sorunların kökünden çözüleceğini ifade ettiler.