Konferans Salonu'nda yapılan törene İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, Şube Müdürümüz Murat Diktaş, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz, Dereceye giren öğrencilerimiz ve okul müdürlerimiz katıldı.

Gözden kaçırmayın

MSÜ Sınavı Afyonkarahisar'da YapılacakMSÜ Sınavı Afyonkarahisar'da Yapılacak

İl Milli Eğitim Müdürlüğünün açıklaması:

 

 Konferans Salonu'nda yapılan törene İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, Şube Müdürümüz Murat Diktaş, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz, Dereceye giren öğrencilerimiz ve okul müdürlerimiz katıldı.

2022-2023 eğitim öğretim yılı müdürlüğümüz ölçme değerlendirme merkezimiz tarafından 17 ilçe ve merkez ilçede uygulanan TYT ve LGS deneme sınavlarında dereceye giren öğrencilerimize ve başarı grafiğini arttıran ilçelerimize İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci tarafından Afyonkarahisar 'da  ilk defa yapılan ödül töreninde ödül ve plaketleri verildi.

Ödül töreninde konuşma yapan İl Müdürümüz Miraç Sünnetci; Merkez ve 17 ilçemizde yapılan denemelerde elde ettiğimiz başarı çıtasının daha da yukarılara çıkartılması tek amacımızdır. Tüm öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ediyor süreçte emeği geçen idareci öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyorum ve Hep birlikte başaracağımıza inanıyorum." dedi.

Tören öğrencilerimiz ve idarecilerimiz ile hatıra fotoğrafı çekinilmesi ile sona erdi.

LGS Deneme Sınavında dereceye giren öğrencilerimiz;

1.   1.    Emirdağ Mustafa Çekiç Ortaokulu'ndan Rümeysa Cennet Ocak

2.   2.    Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu'ndan Burak Mustafa Ağaçayak

3.   3.    Özel Yavuzoğlu Ortaokulu'ndan Ecrin Görhan olmuştur.

 

 

5 Ayrı Kategoride Yapılan TYT Deneme Sınavının 1. Leri;

Özel Afyonkarahisar Bahçeşehir Uğur Anadolu Lisesi'nden Aleyna Başbuğ,

Süleyman Demirel Fen Lisesi'nden Sinem Betül Arıcan,

Afyonkarahisar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden Hatice Şenbaba,

Başmakçı Çok Programlı Anadolu Lisesi'nden Burak Tuna,

Kamil Miras Anadolu Lisesi'nden Şadi Kerim Altınay

 

5 Ayrı Kategoride Yapılan TYT Deneme Sınavının 2. Leri;

Özel Afyonkarahisar Bahçeşehir Uğur Anadolu Lisesi'nden Özge Manav

Süleyman Demirel Fen Lisesi'nden Emre Ekici

Afyonkarahisar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden Saliha Akyalçın

Sandıklı Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden Ayşenur Çiçek

Afyon Lisesi'nden Tuğba Yağıcı

 

5 Ayrı Kategoride Yapılan TYT Deneme Sınavının 3. Leri;

Özel Afyonkarahisar Bahçeşehir Uğur Anadolu Lisesi'nden Ece Fidan

Süleyman Demirel Fen Lisesi'nden Elif Lale Özdemir

Afyonkarahisar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden Fatıma Zehra Şahiner

İhsaniye İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden Müberra Yıldız

Afyon Lisesi'nden Kerem Savan olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Başarı sıralamasında ilk üçe giren ilçelerimiz;

Bayat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Sandıklı İlçe Milli Eğitim Müdürülüğü

Başmakçı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Başarı Grafiklerinde Yükselme Gösteren Dinar, Çay, Emirdağ, Kızılören, Hocalar, Evciler, Sinanpaşa, Sultandağı, Çobanlar ve İscehisar başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz.